Zadbaj o odpowiednie przystrojenie ciała. Ostatnio - pewnie dzięki Miley Cyrus i jej modowym eksperymentom - modny stał się brokat. Na brodzie, wąsach, pod pachami, na włosach. Wybierz swoje ulubione miejsce, posyp się świecidełkami i siadaj do stołu. W końcu ozdoby na brodzie są bardziej estetyczne niż kawałki śledzika tudzież barszczyk.


 

Świąteczne drzewko jest zbyt mainstreamowe. Poza tym, szkoda marnować przyrody, wycinać lasów. Szukaj alternatyw! Choinka z książek też już jest przereklamowana, więc...zrób ją z drabiny!
 


Kreatywne bombki zamiast standardowych kul. Jeżeli jednak domownicy będą upierali się przy tradycyjnym drzewku, ozdób je po swojemu. Łańcuch z popcornu, bombki w kształcie jedzenia... Możliwości jest dużo. Teraz tylko dobry fitr na insta i czekamy na lajki!Marynarka i koszula na Wigilię? E tam. Załóż jeden ze swoich nordckich swetrów. Albo któryś z kupionych na jarmarkach świątecznych. Nie masz jeszcze takiego?  

Perfekcyjny prezent. Skarpetki? Koszulka "I love you"? Kolejny gadget ze Star Wars? Kubek w misie? Nie, nie, nie. Hipsterka musi dostać coś naprawdę oryginalnego. Kup ukochanej rower. Rok temu kupiłbyś pewnie miejski, różowy z koszykiem z przodu. W tym roku musisz iść o krok dalej. Oto nasza propozycja.

 

 

Gotowi na Święta? My już prawie tak. Łapiemy eko torby, zamawiamy brokat i wegańskie śledzie. Wesołych!