Eliza Sol to autorska marka odzieżowa, która wyszła naprzeciw kobiecie świadomej swojego stylu oraz chcącej utrzymać swoje stylizacje w ramach najnowszych, światowych trendów, jednocześnie zachowując i podkreślając indywidualizm.

Jaka jeszcze jest kobieta marki Eliza Sol? Odpowiedź nasuwa się sama. To kobieta pewna siebie, przedsiębiorcza i aktywna chcąca czuć się uwodzicielsko ale i swobodnie zarówno w zmaganiach dnia codziennego jak i podczas specjalnych okazji.

 

Jakość oferowanych produktów jest oszałamiająca. Dotykając tkanin czujemy, że zostały one starannie wyselekcjonowane. Do współpracy zaproszeni są wirtuozi krawiectwa, spod igły których wychodzą produkty wysokiej jakości, dopracowane do perfekcji z dbałością o najdrobniejsze szczegóły.

Klientki Elizy Sol z pewnością mogą czuć się dopieszczone i wyjątkowe każdego dnia.

 

 

Najnowsza kolekcja marki na sezon AW 2016/2017 jest po prostu świetna! Nic dodać, nic ująć. Kolorystyka jest raczej stonowana,  jednak barwy ziemi zostały pomysłowo przełamane płaszczami, sukienkami, czy spódnicami w odcieniach pudrowego różu. Modele  z najnowszej kolekcji są klasyką podaną w nowoczesnym wydaniu, chociażby proste sukienki z fantazyjnymi rękawami z falban. To zdecydowanie nasz numer jeden. Nie możemy oderwać od nich oczu. Zachwycający jest również klasyczny płaszcz w kolorze butelkowej zieleni. To po prostu trzeba mieć w swojej garderobie!

 

 

Cała sesja została wykonana  we Włoszech, w miastach takich jak : Mediolan, Bergamo, Bolonia i Florencja. Zdjęcia idealnie oddają klimat całej kolekcji, są naturalne, świetnie oddają także użytkowość kolekcji. Stworzenie kampanii trwało tydzień, a zdjęcia wykonane zostały przez PATOS PRO.

Produkty Eliza Sol znajdziesz tutaj:

http://www.elizasol.pl/

To nie wszystko! Razem z Eliza Sol przygotowaliśmy dla Was niespodziankę! Do wygrania jest czapka od projektantki - aby ją wygrać wystarczy, że opowiecie nam jakie akcesoria najbardziej lubicie nosić i dlaczego. Najlepszą odpowiedź nagrodzimy ciepłą i wełnianą czapką. Powodzenia!

Zwycięzcy otrzymają wiadomość od redakcji MNM mailem. 

* wymagane pola

Odpowiedź na pytanie konkursowe *

Twój aktalny adres email *

Imię

Nazwisko

Data urodzenia (musisz mieć skończone 18 lat)

/ / ( dd / mm / yyyy )

Aby wziąć udział w konkursie: *
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach handlowych i marketingowych przez Grupa MNM oraz przez podmioty trzecie, będące partnerami firmy.