netflix wchodzi do polski poland polska 2016

Nagle, bez żadnych zapowiedzi Netflix wchodzi na polski rynek VOD, czym ma szansę wywrócić sposób oglądania przez Polaków filmów i seriali. Właściciele stron z torrentami, serwisów streamingujących spiracone filmy w stylu zalukaj, a w przypadku tych mniej rozgarniętych użytkowników internetu, klientów chomiczka mogą mieć powód do niepokoju.

Pierwszy miesiąc korzystania z usługi jest całkowicie darmowy. Później trzeba płacić. Miesięcznie 8 do 10 euro, zależnie od wybranej od użytkownika opcji abonamentu. Dzięki ten opłacie będzie można mieć nielimitowany dostęp do świata rozrywki Netflixa. A jest w czym wybierać. House of Cards, Orange Is The New Black, Chłopaki z baraków, a ostatnio też Daredevil, Narcos, czy Marco Polo, m. in. dzięki takim produkcjom ten serwis streamingowy stał się popularny.

netflix wchodzi do polski poland polska 2016

Choć powiedzieć "popularny" to zdecydowanie za mało. Netflix odpowiada w godzinach popołudniowych, za 37% CAŁEGO RUCHU w amerykańskim internecie! Takie Spotify dla filmów i seriali, albo telewizja przyszłości jak kto woli. O i kolejny raz okazuje się, że warto było w gimbazie nie opuszczać lekcji, tylko wkuwać cierpliwie słówka. W Netflixie bowiem ze świecą szukać lektora, czy napisów pl.

Czy mimo tej niedogodności i dość wysokich opłat Netflix zawojuje polski rynek? Będziemy z zaciekawieniem śledzić sytuację. Zapewne oglądając jakiś serial.