Tutaj każdy może poczuć się jak gwiazda. Ekipa salonu Ivy Beauty & Bubbles wychodzi z założenia, że to klient jest najważniejszy – jego odprężenie, dobre samopoczucie podczas wizyty i zadowolenie z efektu finalnego. O co w ogóle chodzi? 

Zobacz też: Odpocznij! Najciekawsze hotele w Polsce

 

 

Pomówmy chwilę o idealnym salonie piękności. Miejscu, gdzie zadbają o twój wygląd od A do Z. Pielęgnacja, strzyżenie, makijaż, paznokcie, stylizacja zarostu (u panów). Zero negatywnych emocji, niezadowolenia, dyskomfortu.

Dodatkowo higiena pracy na najwyższym poziomie, zapewnienie poczucia bezpieczeństwa, wyczucie stylu i obeznanie w modzie. Profesjonalista, który potrafi doradzić, dopasuje cięcie i farbę do owalu twarzy, sylwetki i indywidualnych potrzeb.

Stylistka, dobierająca wzór, kolor i kształt paznokcia do okazji i wymagań klienta. Zabieg przebiegający bez komplikacji i nie kończący się podrażnieniami, które będziesz się starał łagodzić przez najbliższych kilka dni. To wszystko sprawia, że wracasz z uśmiechem, nie masz żadnych obaw zasiadając na fotelu i czerpiesz przyjemność z wizyty. Wydaje Ci się, że to niemożliwe, że to loteria, nie wiesz na kogo trafisz. Otóż nie.

Ul. Emilii Plater 47, ścisłe Centrum stolicy. Parking? Pod Pałacem Kultury i Nauki zaparkujesz swobodnie, ciężko tu o brak miejsc. Na wejściu przywita Cię ogródek – pełen zieleni i wygodnych poduch. To idealne miejsce aby zaczekać na wizytę, lub koleżankę, która jeszcze korzysta ze wszystkich dóbr jakie oferuje salon. Po przejściu drzwi wkracza się w nieco innych świat. Znikają gdzieś trąbiące samochody i wiecznie śpiesząca się masa tubylców.

Zaraz zaraz – czy dalej jestem w Centrum? Zaczynasz się zastanawiać, gdy w między czasie do nozdrzy dochodzi przyjemny zapach palących się świec. Jest pięknie! Lekko industrialny klimat tworzony przez ściany wyłożone mikrobetonem ocieplają elementy drewniane i wszędobylska roślinność. Wygodne fotele proszą się o zajęcie w nich miejsca. Duże lustra, bez niepotrzebnych ozdobników i jeszcze więcej światła. Najchętniej zostałbyś tu na długie, długie godziny.

 

 

Czas oddać się w ręce profesjonalistów, bo tak naprawdę, to oni właśnie sprawią, że wyjdziesz zadowolony. Ludzie doskonale znający rynek, trendy i specyfikę swojej pracy. Młodzi wiekiem i duchem, wykształceni, doświadczeni zawodowo, poza pracą w salonie ciągle doskonalą swój warsztat podejmując się międzynarodowych szkoleń i coraz to nowych wyzwań. Niektóre twarze wydają Ci się znajome? Nic dziwnego, czasem pokazują się w telewizji, czasami zostają po drugiej stronie dbając o wygląd celebrytów. Jest tu m.in.: Wojtek Stasiak, znany z TVN Style jako ekspert fryzur ślubnych, Jarosław Jóźwin – prowadzący audycję telewizyjną Make Up in The City i Agata Kozłowska (Agatsi Make-Up Artist), mająca w swoim dorobku np.: pracę przy projektach dla TVN Biznes i świat oraz TVN 24 czy evencie rozdania nagród Kobiety Roku Glamour. Pełna pasji, energii, świeżości i artyzmu – taka właśnie jest ekipa Ivy Beauty & Bubbles. Zrelaksuj się więc i napij kawy, herbaty, lemoniady bądź prosecco - szczególnie polecamy to ostatnie!

Organizują tu również eventy związane np. z wieczorami panieńskimi. Specjalne warsztaty, obejmujące naukę poprawnego demakijażu i pielęgnacji skóry twarzy, dobierania podkładu do typu cery i jej odcienia, konturowanie, pozwalające wydobyć piękno każdego owalu twarzy, techniki wprowadzające w tajniki makijażu rozświetlającego i sposoby na szybkie przekształcenie look`u z dziennego na wieczorowy. Całemu spotkaniu towarzyszyć będą przekąski, dobra muzyka i bąbelki. Możecie też po prostu umówić się na współną wizytę i zapewnić sobie kompleksowe przygotowanie do zabawy podczas tego wyjątkowego dnia – paznokcie, fryzura i makijaż z rąk prawdziwych profesjonalistów? To się nie może nie udać. 

 

 

I jak? Podoba Ci się? Nam bardzo! Mamy małą niespodziankę dla wytrwałych i tych, których namówiliśmy na skorzystanie z oferty tego wyjątkowego miejsca! 
15% rabatu na hasło MÓWIĄ NA MIEŚCIE

Dzwonisz, zapisujesz się, informujesz o naszej super-tajnej zniżce i… już! Musisz tylko przyjechać i zasiąść w najwygodniejszym krześle fryzjerskim, na jakim mieliśmy okazję do tej pory siedzieć. I to prosecco… Mmm!

Pełną ofertę salony Ivy Beauty & Bubbles na ich oficjalnej stronie internetowej KLIK 
i firmowym fanpage`u KLIK 

Instagram KILK

PS. Salon przyjazny wszystkim czworonogom, a w dodatku korzysta wyłącznie z kosmetyków przyjaznym środowisku.