Zobacz też: Teatr Baniek Mydlanych

Równość i tolerancja to właśnie to, co idzie za marką Qwear. Jesteście z środowiska Queer, LGBT, lub po prostu je wspieracie? Powinniście obejrzeć ich projekty. Wychodząc na przeciw hejterom (mówiąc grzecznie) stworzyli serie ubrań i dodatków, które niejednokrotnie z przymrużeniem oka promują wszystko to, czego nikt nie powinien się wstydzić. W ofercie znajdziecie t-shirty, skarpetki i dodatki takie jak kubki czy naszywki. Dzięki nim łatwo wzbogacicie swoją szafę o delikatny akcent, dzięki któremu pochwalicie się światu otwartą głową i tolerancją.

 

 

Qeer z języka angielskiego dosłownie oznacza dziwny, dziwaczny. Obecnie bezpośrednio odnosi się do środowiska LGBT i jego członków, a używanie tego słowa w kontekście konkretnej osoby czy zjawiska znaczy to samo co nieheteroseksualny, czy nieheteronormatywny. Idea marki ma zrzeszać ludzi, których ten termin dotyczy bezpośrednio, jak i tych, którzy zwyczajnie nie mają problemu by nosić tęczę na piersi. Qwear to prosta koncepcja, odchodząca od podziału ubrań ze względu na płeć.

 

 

Każdy z modeli zaprojektowano tak, aby równie dobrze leżał na KAŻDYM typie sylwetki. Klasyczny t-shirt z krótkim rękawem to jeden z tych fasonów, który idealnie sprawdził się w tej roli. Obecnie na stronie widnieją trzy propozycje koszulki Qwear – pierwsza posiada niewielką tęczę na wysokości latki piersiowej, druga zawiera dumne hasło „Gay by birth, fabulous by choice”, na trzeciej znajdziecie emblemat „LGBT”, podkreślony kolorami przypominającymi barwy kultowej, światowej marki Gucci.

 

 

Ale to nie wszystko, co oferuje firma. Lubicie kolorowe skarpetki w old-school`owym klimacie? Tak, my też je kochamy. Koniecznie sprawdźcie więć te od Qwear. Są tu prześliczne modele z tęczowym paskiem na ściągaczu, zdobione po całości siedmioma kolorami i szare z motywem jednorożca. Naprawdę warto zwrócić na nie uwagę, szczególnie ze względu na to, że wykonano jest z antybakteryjnych, przepuszczających powietrze i odprowadzających wilgoć surowców.

 

 

Na stronie Qwear znajdziecie też naszywki, które od kilku sezonów pozostają trendem dotyczącym mody miejskiej. Wśród nich znajduje się kilka rodzajów tęczy, jednorożce ananasy czy banany. Naszywka to najbanalniejsza z dostępnych na rynku opcji odświeżenia ubrań. Wystarczy umieścić ją na czapce, kurtce, trampkach czy kieszeni w spodniach aby uzyskać nowy, niebanalny wygląd. Jeśli przy całej tej prostocie i efektowności może przedstawiać wartości, które sobą reprezentujesz, to bez dwóch zdań jest to nasz faworyt.

Produkty pod szyldem Qwear Clothes są produkowane w Polsce i wspierają lokalny rynek. Wszystkie używane przez nich materiały posiadają certyfikaty OEKO-TEX, nie szkodzą środowisku i są przyjazne nawet dla skóry dziecka. Praktycznie wszystkie serie są limitowane i wciąż pojawiają się nowe.
 

Możecie znaleźć ich tu: https://qwear.pl/

I tu: https://www.facebook.com/qwearclothes/

 

I jak Wam się podoba? My jesteśmy zachwyceni.