Voucher na tatuaż

Tak Kochani, ten prezent na pewno zrobi wrażenie na obdarowywanej osobie. Pamiętajcie o tym by wybrać studio o dobrej renomie, w końcu ten prezent zostanie już na zawsze i każdego dnia będzie przypominał właśnie o Was. Większość tatuatorów ma w swoim studio piękne vouchery, więc Wy wybieracie tylko kwotę, a cała reszta zależy już tylko od tego, do którego trafi ten super prezent.

 

Mapa zdrapka
Ten pomysł na prezent to gratka dla każdego podróżnika, nie ma nic bardziej fascynującego niż obserwowanie jaką część świata już odkryliliśmy! Mapa zdrapka daje nam mnóstwo zabawy nawet z podróży, które już dawno odbyliśmy.  Z każdą kolejną wycieczką odsłaniamy coraz większe fragmenty zdrapki i widzimy ile jeszcze fantastycznych miejsc przed nami, do odkrycia.

Mapę ze zdjęcia znajdziecie w księgarnii ArtTravel.

 

Mapa piwosza
Pozostając w temacie map nie sposób pominąć mapę, która będzie idealnym prezentem dla każdego fana piwa. Do wyboru mamy mapę Polski i mapę Europy. Drewniana mapa już sama w sobie stanowi piękną ozdobę naszego domu, a dodatkowo tylko od nas zależy jak będzie wyglądała kiedy uzupełnimy ją kapslami regionalnego piwa z  miejsc, które odwiedziliśmy. Prezent, który łączy w sobie pasję podróżowania i sympatię do piwa musi być idealnym gwiazdkowym prezentem!

Mapę ze zdjęcia znajdziecie w 4gift.pl

 

Bilety lotnicze
Kochamy podróże i każdy pomysł związany z poznawaniem świata to dla nas idealny świąteczny prezent. Pamiętajcie, że kiedy pomyślimy o tym prezencie odpowiednio wcześniej to za cenę kinowego biletu możemy zabrać ukochaną osobę na śniadanie i kawę do Rzymu. Czy to nie brzmi jak najlepsza randka na świecie? Jesteśmy przekonani, że taki prezent od św. Mikołaja Wasi bliscy będą wspominać dużo dłużej niż kolejny flakonik perfum, który zazwyczaj jest droższy niż odpowiednio wcześniej zaplanowane śniadanie we Włoszech czy kolacja we Francji.

 

Lot Balonem
Ten lot daje ten ogromny komfort, że termin wybiera sobie już sam obdarowywany. Istnieje wiele firm, które organizują przeloty zarówno dla par jak i grup 4-6 osobowych. Co prawda to dość kosztowny prezent, ale jakie wspomnienia i emocje! Każdy uczestnik lotu dostaje na pamiątkę dyplom aeronauty, a niektóre przeloty obejmują też lampkę szampana wypitą w przestworzach czy noclegi w miejscu lądowania, np. w przepięknych zamkach dolnego śląska. Jeśli chcecie zaskoczyć najbliższych ten pomysł na prezent na pewno Wam to zagwarantuje.

 

Rozwijanie pasji
Wiesz, że bliska Ci osoba od zawsze marzy o obejrzeniu rafy koralowej? Spraw jej kurs nurkowania. A może od dawna słyszysz, że chciałby skoczyć ze spadochronem? Skoczcie razem! W końcu święta to czas, w którym spełniają się marzenia, a kto jak nie święty Mikołaj przynosi najbardziej wyjątkowe prezenty? Świąteczne upominki mają być przede wszystkim bardzo indywidualne, jeśli wiesz, że ktoś komu kupujesz prezent kocha szybką jazdę nie kupuj mu zdalnie sterowanego samochodu tylko zabierz go na prawdziwy tor gdzie będzie mógł wsiąść za kierownicę najszybszych aut. Pamietaj, że najbardziej pamiętamy to co przeżyjemy, a nie to co posiadamy.

 

Wspólny weekend
W czasach kiedy większość z nas ogromną część dnia spędza  w pracy, to coraz mniej mamy czasu na odpoczynek w gronie najbliższych. Wspólny wyjazd to świetny prezent zarówno dla mamy, przyjaciółki czy ukochanego. Pomyśl, że ktoś poda Wam śniadanie, a Wy możecie relaksować się w hotelowym SPA, odpoczywać na długich spacerach i nieśpiesznie czytać książkę popijając kawę. Nie istnieje lepszy prezent niż czas jaki poświęcamy drugiemu człowiekowi. Dlatego znajdźcie chwilę dla swoich bliskich i zamiast koszuli czy swetra podarujcie im swój czas, a sami naładujcie baterie na kolejny rok pełen wyzwań.

 

Zaadoptuj zwierze razem z WWF
Nie każdy z nas ma możliwość zapewnić czworonożnemu członkowi rodziny odpowiednie warunki do szczęśliwego życia, ale jeśli wiesz że Twój bliski marzy o posiadaniu swojego przyjaciela na czterech łapach, zaadoptujcie zwierze razem z WWF. Na święta możecie sprawić sobie wilka, niedźwiedzia czy nawet tygrysa! A przy okazji zrobić dobry uczynek i zapewnić trochę lepsze życie tym, którym ciężko jest pomóc. Dostaniecie zdjęcia, filmy i certyfikat adopcyjny swojego zwierzaka, dzięki czemu prezent będzie namacalny i w każdej chwili będziecie mogli spojrzeć na swoje zwierzątko.

Więcej szczegółów znajdziecie na stronie WWF Polska

 

Kurs gotowania
Niezależnie od tego czy szukasz prezentu dla kompletnego laika w kuchni, czy dla aspirującego masterchefa ten pomysł na prezent na pewno okaże się dobrym wyborem. Stopień zaawansowania kursu czy sam jego rodzaj możesz dobrać indywidualnie, tak by odpowiadał on poziomowi umiejętności osoby, którą chcesz obdarować. No i nie ukrywajmy, że to też prezent dla Ciebie, w końcu ten kogo na ten kurs wyślesz będzie później chciał pokazać czego się nauczył więc czeka Cię pyszna kolacja! Gotowanie to świetna zabawa, zwłaszcza pod okiem kulinarnych autorytetów.

 

Voucher na książki
Ten prezent może nie należy do najbardziej wymyślnych pomysłów na jakie nas stać, ale nie bylibyśmy sobą gdybyśmy na świątecznej liście prezentów pominęli książki. Wiemy jednak jak ciężko jest kupić książkę komuś, kto ma ich w domu tyle, że półki powoli się uginają. Prawdziwego mola książkowego nie łatwo jest zadowolić, podaruj mu więc voucher do ulubionej księgarni. A do niego możesz dorzucić półkę na kolejne egzemplarze, które pojawią się na niej zaraz po zrealizowaniu świątecznego prezentu. Już samo wybieranie książek będzie wyjątkowym przeżyciem, a kiedy staną na nowej półce okaże się, że tak właśnie wygląda wymarzony prezent.

 

 

Tekst - Paulina Tomaszewska