Kiedy: 21 marca, g.21:00
Gdzie: Cafe Kulturalna
Wjazd: 20/25 zł
Więcej info: tu

Nadbałtyckie spotkanie na szczycie! 
Polsko-fińskie zapasy na kontrabas i gitarę. Duet niepokorny, który żadnej pracy się nie boi, dla którego granice stylistyczne po prostu nie istnieją. 

W narożniku polskim: Olo Walicki – kontrabasista, kompozytor, wreszcie lider własnych składów, jedna z najwyraźniejszych i najaktywniejszych postaci na scenie yassowej, jazzowej i alternatywnej. Współpracował choćby ze Zbigniewem Namysłowskim, Leszkiem Możdżerem czy Gabą Kulką, jednocześnie tworząc dla teatru. Ostatnio często grywa piosenki inspirowane Kaszubami lub w duecie z Andrzejem Sewerynem.

Olo Walicki, koncert, Cafe Kulturalna

W narożniku fińskim: Kalle Kalima – gitarzysta i kompozytor o równie szerokim spektrum zainteresowań. Grywał i z Tomaszem Stańką, i z Jimi Tenorem, perkusistą Tony Allenem i wokalistką Lindą Sharrock. Współtworzy projekty takie jak Momentum Impakto czy Klima Kalima, lub gra solo jako Kalle Kalima Pantasonic.

Koncert obfitował będzie w kompozycje obu zawodników, jak i rzeczy zupełnie nieprzewidziane. 

Mamy dla Was dwa podwójne bilety na koncert!
Co zrobić, aby wygrać?
Napiszcie w komentarzu poniżej artykułu, jaka polska piosenka ostatnio przypadła Wam do gustu.
Z najciekawszych zrobimy playlistę i oznaczymy Was w artykule, a 2 z nich wylosowane dostaną podwójne bilety na koncert:)

Rozwiązanie w sobotę, 19 marca, o 16:00!

Powodzenia!

* pole wymagane
Odpowiedź na pytanie konkursowe *
Twój aktalny adres email *
Imię
Nazwisko
Data urodzenia (musisz mieć skończone 18 lat)
/ / ( dd / mm / yyyy )
Aby wziąć udział w konkursie:
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach handlowych i marketingowych przez Grupa MNM oraz przez podmioty trzecie, będące partnerami firmy.