Kwiecień rozpocznie Festiwal NIENAŻARTY, w które zaangażowane są takie restauracje jak Bombaj Masala Wola, Le Paradox, Sobremesa Tapas Bar, Baila Show & Dining, Gastronomja, Munja, Nine's Reaturant & Sports Bar i cały Food Hall Browary. Restauracje wydłużyły swoje godziny pracy i przygotowały wyjątkowe oferty dostępne tylko w pierwszy weekend kwietnia. NIENAŻARTY weekend, to idealna okazja by wesprzeć ukraińskie restauracje i spróbować bezkonkurencyjnych bestsellerów nawet o 2 w nocy! Browar Warszawski przez trzy dni będzie rozpieszczał podniebienia swoich Gości barszczem ukraińskim, gołąbkami z jagnięciny oraz Chicken Kyiv. Pizza Lecentano natomiast zaserwuje polentę w stylu ukraińskim oraz słynne ukraińskie ravioli. 

Munja Browary Warszawskie & Baila Show & Dining

Bałkańska królowa wśród restauracji, czyli Munja Browary Warszawskie w pierwszy weekend kwietnia bez żartów zaprasza na mięsa z ognia i dary Adriatyku. Deski pełne wyjątkowych dań prosto z munjowego rusztu. Baila Show & Dining oferuje to, w czym jest najlepsza, czyli niezapomniane show wraz z późną kolacją. Wizytę w tych dwóch miejscach Goście mogą połączyć ze zbiórką na platformie pomagam.pl: pomagam.pl/BAILAMUNJA na rzecz pomocy Ukrainie. 

Bombaj Masala Wola

Ten najnowszy lokal w Browarach Warszawskich wesprze uchodźców dochodem z deseru mango lassi. A w ramach weekendowego happy hours przygotował specjalną ofertę street food platter oraz wieczór mehendi - malowania henną! 

Le Paradox

W Le Paradox NIENAŻARTY weekend oznacza karafkę chardonnay dodawaną do każdego zamówienia. A uwierzcie, że polewają tam od serca same najlepsze francuskie specjały. Dochód z tego weekendu powędruje na konto zbiórki, którą wybiorą goście Le Paradox na ich facebookowym profilu. 


 

NINE’s Restaurant & Sports Bar Sports Bar

Jak na świątynię sportu przystało – NINE’s również bierze udział w tej grze. Dlatego Szef Kuchni postanowił zmierzyćsię z klasyką i przygotował sportową wersję barszczu ukraińskiego. Ta pozycja w karcie, będzie dostępna tylko w pierwszy weekend kwietnia na cześć Ukrainy. Dlatego jeśli zestaw kibica chcielibyście zastąpić wyśmienitą wersją barszczu ukraińskiego kierujcie się na Rynek Warzelni! 

Food Hall Browary 

Food Hall Browary codziennie mierzy się z pytaniami – „dlaczego jesteście tak krótko otwarci?” No to wychodzą naprzeciw i są otwarci aż do 2:00! A uwierzcie na słowo -  nic tak nie smakuje jak wieczorny ramen z przyjaciółmi w Food Hallu! Dodatkowo do każdego zakupionego dania w tych godzinach, darmowy koktajl będzie do odbioru w Barze Centralnym. Część dochodu z tego weekendu trafia na konto Polskiej Akcji Humanitarnej. 

Sobremesa Tapas Bar 

To ta browarowa restauracja, która słynie ze świetnych okazji do spotkań z przyjaciółmi. Weekend 1-3 kwietnia to dla nich okazja do wznoszenia toastów – nie żartujemy, serio są w tym dobrzy! W tych dniach na Gości będą czekały liczne happy hours - w tym prosecco, dzbanek piwa i pakiet przekąsek dla dwóch osób będą w promocyjnej cenie. Odbędzie się także Tapas Festiwal oraz Fiesta con Familia! 

Tylko 1-3 kwietnia godziny otwarcia w browarowych restauracjach zostaną wydłużone. Większość restauracji będzie czynna do 2 w nocy bądź do ostatniego Gościa. To idealny plan na pierwsze wiosenne wieczory spędzone na mieście!