hotelarnia hotel poznań

 

Odróżnia się je kolorami. Na tym kończy się szeroka paleta barw, ponieważ reszta hotelu i SPA została zaaranżowana głównie w kolorystyce bieli, szarości i czerni. Na każdym kroku napotkać można tutaj designerskie elementy. W holu warto zwrócić uwagę na tajemnicza lampę „pajęczynę” projektu Marcela Wandersa oraz na krzesła projektu Fabio Novembre, w kształcie pośladków. W restauracji powiewają ciekawie zaprojektowane lampy, które wyglądają jak stoliki nakryte obrusem podwieszone pod sufit. Szyny kolejowe, które służą za poręcze przy schodach, podtrzymujące sklepienie kolumny, czyli drzewa „rosnące” w głównym hallu i restauracji, dywan z kolorową mapą prowadzącą do poszczególnych pokoi czy betonowa lada recepcyjna w SPA to tylko niektóre z ciekawych rozwiązań zastosowanych w hotelu i spa.

 

hotelarnia hotel poznań

hotelarnia hotel poznań

 

Z hotelu tajemniczym, podziemnym tunelem goście mogą przejść do kameralnej i prestiżowej SPA_larni DAY SPA. Wysoki standard i profesjonalizm mają swe źródło wyłącznie w połączeniu doświadczenia personelu i wykorzystania tylko najlepszych kosmetyków renomowanych marek.

W niecodziennym menu restauracji TASTE_it znaleźć można nowoczesne warianty tradycyjnych dań kuchni wielkopolskiej, przyrządzane z najlepszych produktów regionalnych i czerpiące z bogactwa składników sezonowych. Topowe pozycje to wybitna pieczona kaczka z poznańskimi pyzami oraz udko i pierś z gęsi. W ostatnim czasie restauracja dołączyła do grona członków Europejskiej Sieci Dziedzictwa Kulinarnego, która skupia miejsca hołdujące regionalne tradycyjne kulinarne.

 

hotelarnia hotel poznań

hotelarnia hotel poznań

 

HOT_elarnia**** & SPA_larnia DAY SPA to nie tylko miejsca dbające o relaks czy pielęgnację ciała - to miejsca, którym zależy również na zaspokojeniu potrzeb ducha. Propagowana jest tu idea filozofii SLOW LIFE, zachęcająca do czerpania z życia pełną piersią.

Znajduje się tu wiele ścieżek rowerowych i pieszych dla ludzi spragnionych bliskości natury. Oprócz tego okolica ma do zaproponowania wiele ciekawych atrakcji takich jak Muzeum Podróżnicze Arkadego Fiedlera, Pałac w Rogalinie z parkiem 1000-letnich Dębów, kolej drezynową i wiele, wiele innych.

 

hotelarnia poznań

 

Oferta, która przypadła nam do gustu :D

Rezerwując dwa noclegi trzeci otrzymujecie GRATIS!

 

hotelarnia oferta poznań

 

Ciekawe linki:

www.hotelarnia.pl

www.spalarnia.com.pl

Facebook HOT_elarnia

Instagram: hotelarnia_spalarnia

Pinterest: hotelarnia