JOGA na Targu Śniadaniowym na Mokotowie

JOGA na Targu Śniadaniowym na Mokotowie

Start: 13 sierpnia 2017  10:00
Koniec: 13 sierpnia 2017  11:00
Weekend to idealny moment na rozruszanie ciała i relaks po całym tygodniu. Jeśli więc czujesz, że potrzebujesz się zregererować i nabrać energii zapraszamy na zajęcia jogi vinyasy na Targu Śniadaniowym na Mokotowie o 10:00-11:00. A po jodze wpadnijcie na zdrowe, pożywne śniadanie!

NA ZAJĘCIA WEŹ ZE SOBĄ:
* Własną matę do jogi
* Dobry humor
* Wygodne ciuchy

Jogę najlepiej ćwiczyć 2-3 godziny po posiłku, ewentualnie godzinę po lekkiej przekąsce. Niektórzy wolą ćwiczyć rano przed śniadaniem. Po naszej sesji jogi na pewno znajdziesz coś pysznego na stoiskach Targu.

Na jogę nie zbieramy zapisów, więc po prostu dołącz do nas o 9:50 przy stoisku Targu Śniadaniowego (namiot Organizatora).

Joga Vinyasa to połączenie ruchu z oddechem. W poszczególnych asanach pozostaje się maksymalnie na kilka oddechów by potem płynnie przejść do kolejnych pozycji. Zajęcia są dostosowane do różnych poziomów uczniów. Zapraszamy zarówno początkujących, którzy chcieliby spróbować tej formy ruchu, jak i zaawansowanych, którzy chcą rozwijać swoją praktykę pod okiem nauczyciela w cieniu drzew.

Jeżeli ta godzina z nami sprawiła, że poczuliście się zrelaksowani i uśmiechacie się do siebie i innych, prosimy o drobne wsparcie naszej pracy. Każdy grosz przeznaczymy na doskonalenie naszej praktyki, uczestnictwo w ważnych dla nas warsztatach a także strój dzięki któremu nam ćwiczy się wygodnie a Wy widzicie w Nas optymistyczne nauczycielki.

ZAPOZNAJ SIĘ Z REGULAMINEM PRZED ZAJĘCIAMI:
1. Uczestnik oświadcza, że zapoznał się z niniejszym regulaminem i zobowiązuje się do jego przestrzegania.
2. Organizatorami zajęć jogi na Targu Śniadaniowym na Mokotowie są: Edyta Rowińska-Małanij, Joanna Kopciuch, Martha Nowakowska, Magdalena Stępień.
3. Uczestnikiem może być każda zdrowa pełnoletnia osoba.
4. Przeciwwskazaniami do udziału i wykonywania niektórych ćwiczeń mogą być ciąża, przebyta ciężka choroba, zabiegi chirurgiczne, urazy, zwyrodnienia kręgosłupa, dyskopatia, nadciśnienie, choroby oczu. Wszystkie dolegliwości należy skonsultować z prowadzącym przed rozpoczęciem zajęć.
5. Uczestnik zobowiązany jest do wykonywania poleceń nauczyciela dotyczących sposobu wykonywania ćwiczeń.
6. Uczestnik w każdej chwili może przerwać wykonywanie ćwiczenia, odpocząć lub zrezygnować z zajęć.
7. Uczestnicy nie mogą sobie nawzajem pomagać w wykonywaniu pozycji, jedynie nauczyciel może korygować ich pozycje.
8. W przypadku pojawienie się nietypowych objawów albo pogorszenia samopoczucia podczas zajęć, uczestnik powinien natychmiast zgłosić to nauczycielowi.
9. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne następstwa nieszczęśliwych wypadków w trakcie trwania zajęć związane z wykonywaniem ćwiczeń.
Nowości Netflix na lipiec 2018 – seriale
Seriale, które musisz obejrzeć
Dziedzictwo. Hereditary od jutra w kinach