KCK Chupacabras + Czubaj

KCK Chupacabras + Czubaj

Start: 7 grudnia 2017  19:00
Koniec: 7 grudnia 2017  21:00
CHUPACABRAS to jedno z najbardziej zjawiskowych przedsięwzięć artystycznych na firmamencie krakowskiej sceny muzycznej. Ich oryginalny styl łączący elementy rockowego pazura, psychodelicznej jazdy oraz ładunku napięcia i grozy, którym emanują treści, zaskarbił sobie uznanie wśród wymagającej publiczności i krytyki. W czasie blisko 15 letniej działalności zespół zagrał dziesiątki koncertów, w tym na wielkich festiwalach i wydał trzy płyty długogrające: CHUPACABRAS 2006, Iluminacja 2010, DOM 2017. Ostatnia z nich została uznana przez Teraz Rock jako jedno z najważniejszych wydarzeń 2017 roku .

Tematem tego pierwszego w dorobku koncept albumu są owiane tajemnicą, mroczne, kryminalne wręcz, opowieści z historii Krakowa. O tym jak mocni są na koncertach, będziecie mogli się przekonać 07.12.2017 w krakowskiej Alchemii, gdzie w ramach Krakowskiego Czwartku Kryminalnego, wystąpią w towarzystwie wyróżnionego w tym roku nagrodą Wielkiego Kalibru, Mariusza Czubaja.

Podczas koncertu będzie miała miejsce premiera najnowszego teledysku grupy do utworu Klasztor, do którego w/w Mariusz Czubaj napisał scenariusz, a autorem obrazu jest tarnowski artysta-malarz Mateusz Kijak.
5 polskich filmów, które poprawią Wam nastrój tej jesieni – polskie komedie
Disney – nowy serwis streamingowy niebawem
Warsaw Surf FilmFestival - ruszyła sprzedaż biletów