Tobiś - w Wigilię będę mógł porozmawiać tylko z Zuzą :(

Tobiś - w Wigilię będę mógł porozmawiać tylko z Zuzą :(

Start: 18 grudnia 2018  11:00
Koniec: 31 grudnia 2018  14:00
Dzisiaj pragniemy przedstawić wam Tobisia ;)


Tobiś trafił do nas w marcu. Jego wiek został wyceniony na ok 2 lat i 3 miesięcy.
Na pierwszy rzut oka? Niczym nie wyróżniający się pies. Gdy koledzy boksów szczekaniem upominają się o uwagę, Tobiś leży na swojej budzie i przypatruje się uważnie ludziom przez kraty. To jeden z tych psów, które wiedzą że jeśli ktoś ma go wypatrzeć, to zrobi to nawet z drugiego końca schroniska.
Wchodząc do boksu Tobisia trzeba liczyć się w miłością, która wręcz zaczyna wtedy eksplodować z jego 25kg ciałka. Całususów i przytulania nie ma końca ;)


Tobiś dogaduje się z każdym psem, jest młody i eenergiczny więc wszystkich próbuje zachęcać do zabawy. Uwielbia pieszczoty, najchętniej spędził by cały dzień leżąc na pleckach z brzuszkiem gotowym do wygłaskania. Nie ma również problemu z akceptacją dzieci. Co więcej jest w stosunku do nich bardzo łagodny i delikatny. Gdy jakieś dziecko podchodzi do Tobisia, ten od razu kładzie się na plecach i cierpliwie czeka na pieszczoty ;)


Ze względu na ogrom miłości, która jest upchnięta wewnątrz tego psiaka, polecamy go do domu gdzie będzie miał stały kontakt z człowiekiem.Kontakt: Kasia 605 206 308 Ania 605 569 512 i Ewa 609 491 910
Kultowe filmy na wielkim ekranie
Pierwszy festiwal filmów fabularnych online czyli Wiosna Filmów
6 seriali, które znajdziesz tylko w HBO GO