Script Fiesta 2018

Script Fiesta 2018

Start: 19 marca 2018  10:00
Koniec: 24 marca 2018  23:00

Siódma edycja największego w Polsce wydarzenia dla scenarzystów.

Pierwsza Script Fiesta odbyła się w roku 2012. Organizatorem i gospodarzem wydarzenia jest Warszawska Szkoła Filmowa i Kino Elektronik. Spotykamy się każdej wiosny na tydzień pełen wykładów, warsztatów, paneli dyskusyjnych, spotkań z twórcami, sesji pitchingowych oraz okazji do poznania ludzi, którzy dzielą pasję do scenariopisarstwa. Chociaż festiwal został stworzony głównie z myślą o scenarzystach, każdego roku odwiedza go też coraz więcej producentów, reżyserów, aktorów i powieściopisarzy, którzy poszukują nowych talentów, partnerów do pisania lub po prostu chcą poznać siebie nawzajem.

Koszt uczestnictwa w Script Fieście utrzymuje się na jednym poziomie od początku istnienia festiwalu – ZERO ZŁOTYCH.

Tych, którzy do nas przyjadą, zapewniamy: po Script Fieście wrócicie do domu zainspirowani, z ogromną dawką bardzo przydatnej wiedzy oraz ciekawą grupą nowych znajomych.

Serdecznie zachęcamy do zapisywania się do Katalogu Scenarzystów oraz Reżyserów - tutaj i śledzenia naszej strony oraz eventu, gdzie będą się pojawiać newsy dotyczące programu.

W tym roku mamy również klub festiwalowy - SPATIF, gdzie odbywać się będą sesje Czytania Scenariuszy. Mamy nadzieję, że będzie to miejsce, w którym nawiąże się wiele pięknych przyjaźni!

Do zobaczenia na Script Fieście!

TOP 10 seriali w 2019! Nasze typy
Maciej Musiał – Jeden z najbardziej wpływowych mężczyzn przed 30-tką na liście Forbes
Filmowe premiery luty - TOP 5