Exclusive Afternoon Tea Party - Press Day with Her Majesty

Start: 14 września 2018  10:00
Koniec: 14 września 2018  17:00

Otwieramy nowy rok w Co Ludzie Powiedzą i Co Ludzie Powiedzą Cafe w królewskim stylu. Zapraszamy na prawdziwe Royal Tea Party, podczas którego skosztują Państwo herbaty Królowej Elżbiety II i Jej ulubionych smakołyków. W atmosferze angielskiego spotkania towarzyskiego, opowiemy Państwu o naszych planach i wyzwaniach na nowy rok w jedynej w Polsce szkole językowej połączonej z angielską kawiarnią.

Szkoła języka angielskiego i kultury brytyjskiej Co Ludzie Powiedzą istnieje w Lublinie od 2014 roku. Nauczamy autorską metodą graficznych skojarzeń, dzięki której uczestnicy naszych zajęć ćwiczą przede wszystkim umiejętności konwersacyjne. W swojej ofercie posiadamy różne kursy, (bez przecinka) dopasowane do różnych osób ze względu na ich wiek oraz potrzeby.

Zawsze stawiamy na nowatorskie rozwiązania, dlatego w kwietniu bieżącego roku otworzyliśmy przy naszej szkole kawiarnię. Co Ludzie Powiedzą Cafe to miejsce, w którym można spróbować tradycyjnych brytyjskiej połączeń smakowych, spotkać się towarzysko przy angielskiej herbacie lub poczekać na zajęcia, pijąc aromatyczną kawę.
Zapraszamy serdecznie na Dzień dla mediów, podczas którego spróbujecie smakołyków Królowej i będziemy mogli swobodnie porozmawiać, także po angielsku :)

Link do wydarzenia na facebook’u:
https://www.facebook.com/events/498919730572661/

Teen Spirit - Marzenia nie mają granic
„Znajdę Cię” filmem otwarcia Festiwalu Transatlantyk
Kino letnie Warszawa – sezon oficjalnie otwarty! Repertuar: Pub Lolek, Zoo Market, Prochownia Żoliborz