Kreatywne Ferie | Empik Galeria Bałtycka

Kreatywne Ferie | Empik Galeria Bałtycka

Start: 16 lutego 2019  11:00
Koniec: 16 lutego 2019  16:00

Ferie w mieście wcale nie muszą być nudne! Empik zabiera wszystkich chętnych w niezwykłą podróż do artystycznego świata. Kreatywne warsztaty plastyczne przybiorą różne formy. Będzie szansa na stworzenie własnego łapacza snów, obrazków z włóczki czy wykonania zwierzątek techniką origami. Zajęcia w Empiku to idealna okazja do stworzenia niepowtarzalnych pamiątek i prezentów dla najbliższych jak i rozwinięcia swojej pasji.

ŁAPACZE SNÓW (godz. 11:00-12:30)
Podczas warsztatów dzieci i ich rodzice będą mogli nauczyć się tworzyć prawdziwe, indiańskie łapacze snów. Wykorzystane zostaną piórka, rzemyki i kolorowe druciki.

OBRAZKI Z WŁÓCZKI (godz. 12:30-14:30)
Tego jeszcze nie było! Stwórzmy piękne obrazki tylko z włóczki! Kolorowe i bajkowe prace będą ozdobą każdego pokoju.

ZWIERZĘTA Z ORIGAMI (godz. 14:30-16:00)
Origami to sztuka składania papieru, której tradycja w Japonii kontynuowana jest do dzisiaj. Na warsztatach zapoznamy się z tradycją origami w Japonii i razem wykonamy klika modeli zwierzątek. Nie może Was zabraknąć!


Warsztaty kreatywne przeznaczone są dla klientów programu „Mój empik”. Kartę programu można założyć w każdej chwili, nawet w trakcie zajęć. Po zajęciach gotowe dzieło stanie się miłą pamiątką czasu poświęconego na doskonalenie kreatywności manualnych.
Warsztaty mają charakter otwarty.
Zapraszamy!

Seriale, na które warto zmarnować czas
"Niezbędna konieczność" absurdalnie zabawna komedia romantyczna
HBO - wyczekiwane premiery w sierpniu