Kreatywne Ferie | Empik Galeria Bałtycka

Kreatywne Ferie | Empik Galeria Bałtycka

Start: 16 lutego 2019  11:00
Koniec: 16 lutego 2019  16:00

Ferie w mieście wcale nie muszą być nudne! Empik zabiera wszystkich chętnych w niezwykłą podróż do artystycznego świata. Kreatywne warsztaty plastyczne przybiorą różne formy. Będzie szansa na stworzenie własnego łapacza snów, obrazków z włóczki czy wykonania zwierzątek techniką origami. Zajęcia w Empiku to idealna okazja do stworzenia niepowtarzalnych pamiątek i prezentów dla najbliższych jak i rozwinięcia swojej pasji.

ŁAPACZE SNÓW (godz. 11:00-12:30)
Podczas warsztatów dzieci i ich rodzice będą mogli nauczyć się tworzyć prawdziwe, indiańskie łapacze snów. Wykorzystane zostaną piórka, rzemyki i kolorowe druciki.

OBRAZKI Z WŁÓCZKI (godz. 12:30-14:30)
Tego jeszcze nie było! Stwórzmy piękne obrazki tylko z włóczki! Kolorowe i bajkowe prace będą ozdobą każdego pokoju.

ZWIERZĘTA Z ORIGAMI (godz. 14:30-16:00)
Origami to sztuka składania papieru, której tradycja w Japonii kontynuowana jest do dzisiaj. Na warsztatach zapoznamy się z tradycją origami w Japonii i razem wykonamy klika modeli zwierzątek. Nie może Was zabraknąć!


Warsztaty kreatywne przeznaczone są dla klientów programu „Mój empik”. Kartę programu można założyć w każdej chwili, nawet w trakcie zajęć. Po zajęciach gotowe dzieło stanie się miłą pamiątką czasu poświęconego na doskonalenie kreatywności manualnych.
Warsztaty mają charakter otwarty.
Zapraszamy!

Wielkie kłamstewka - nowy sezon
Walka #ForTheThrone rozpocznie się ponownie 15 kwietnia
Wiosna z Netflixem – najgłośniejsze premiery kwietnia