7. edycja Design Thinking Fest - Kraków

Start: 5 lipca 2019
450 zł
Chcesz ulepszyć własną pracę, markę, działania? Chcesz poznać lub pogłębić wiedzę o design thinking? Potrzebujesz inspiracji, praktyki, kontaktów? Weź udział w Design Thinking Fest w Krakowie:

✩ WARSZTATY W RAMACH 7. EDYCJI DESIGN THINKING FEST ✩


✓ O metodzie design thinking
Prow. Ekspertki z Design Thinking Institute
Dowiedz się więcej o design thinking od osób pracujących metodą czyli dawka wiedzy o design thinking! Doświadczenia i wskazówki ekspertek z Design Thinking Institute - dla każdego, zarówno dla osoby pracującej metodą, jak i dla tych, którzy chcą poznać metodę.


✓ Skuteczny zespół, czyli jaki?
Prow. Seweryn Olek
Warsztat jest o pracy zespołowej, o teorii dra Belbina opisującej role zespołowe. O tym, że skuteczne zespoły to takie, które zbudowane są z ludzi o różnej perspektywie, predyspozycjach i sposobach wchodzenia w interakcje. Po wstępie teoretycznym przed każdym z zespołów zostanie wyzwanie według ustalonych reguł. Sprawdzimy, jakie są skuteczne zespoły i jaką wartość mają te, które zbudowane są z ludzi o różnej perspektywie, predyspozycjach i sposobach wchodzenia w interakcje.✓ Jak możemy pomóc Ziemi i wykorzystać do tego design thinking?
Prow. Sabina Białek
Warsztat jest o budowaniu społecznej odpowiedzialności i świadomości, że każdy może zrobić coś dla planety. Podczas warsztatu skupimy się na jednym z problemów, z jakim zmaga się teraz świat - plagą plastiku i jego wpływem na funkcjonowanie naszej planety i nas samych. Zdefiniujemy co jest właściwym problemem i w odpowiedzi na to zbudujemy i przetestujemy prototypy.✓ Komunikacja marki dla projektów społecznych i NGO
Prow. Bartosz Furtak
Co mają wspólnego design thinking, strategiczny branding i organizacje pozarządowe?
A może co warto, żeby miały ze sobą wspólnego? Podczas warsztatów przedstawię podejście do projektowania komunikacji, które pomoże budować wyróżniające się marki projektów społecznych.


✓ Briefing w procesach design thinking
Prow. Katarzyna Talaga-Korcz
Brief - narzędzie, które swoją genezę w agencjach reklamowych. Briefing, czyli moment w którym zbieramy od klienta założenia, jest bardzo przydatny również w procesach/ projektach wykorzystujących design thinking. Ale także może być narzędziem motywującym i porządkującym codzienne pytania. Jakie pytania zadawać, aby otrzymywać bogate w "insighty" odpowiedzi?
Zapraszam na warsztat, podczas którego przećwiczymy briefing. Dobry brief = dobre cele = dobry proces.
✩ ✩ ✩


Poprzez udział w Design Thinking Fest będziesz miał/miała szansę obejrzeć z bliska procesy zmieniające podejście do pracy i efektu, sprawdzić swoje umiejętności, poznać ludzi do współpracy. Design Thinking Fest to wydarzenie cykliczne. W miastach w całej Polsce odbywają się warsztaty prowadzone przez osoby pracujące metodą.

Dołącz do społeczności!

Bądź z nami w Krakowie!

Kontakt: ach@dt-institute.pl

Organizatorzy: Design Thinking Institute

Bilety: designthinkingfest.pl

Najlepsze filmy na kanapowego lenia
Kultowe filmy na wielkim ekranie
Pierwszy festiwal filmów fabularnych online czyli Wiosna Filmów