Content marketing - jak tworzyć animowane grafiki w social media?

Content marketing - jak tworzyć animowane grafiki w social media?

Start: 11 września 2019  17:00
Koniec: 11 września 2019  20:00
Wstęp wolny
Dla jednych wakacje już się skończyły, inni jeszcze leżakują i myślą o niebieskich migdałach. Czas jednak podjąć ważne decyzje i wybrać swoją ścieżkę - być może tę, która prowadzi do WSR? Jeśli jeszcze się zastanawiacie, nie jesteście pewni, zapraszamy Was serdecznie na Dni Otwarte, które odbędą się w środę, 11 września (godz. 17:00). Ale to nie wszystko, mamy też dla Was przygotowaną sporą próbkę zajęć - tym razem przygotowaliśmy bezpłatne warsztaty CONTENT MARKETINGU.

Dni Otwarte zaczniemy od prezentacji szkoły - przekażemy Wam niezbędne informacje dotyczące rekrutacji oraz organizacji roku szkolnego. Dowiecie się o specyfice każdej z 9 specjalizacji oraz o tym i dlaczego nazywani jesteśmy “szkołą praktyczną”. Oprowadzimy Was po zakamarkach i zaprezentujemy wyposażenie, a następnie zaprosimy na bezpłatne warsztaty multimedialne, które poprowadzi jeden z naszych wykładowców - Michał Zeprzałka.

Podczas warsztatów dowiecie się, jak od podstaw tworzyć animowane grafiki wykorzystywane w Social Mediach. Poznacie najnowsze trendy związane z designem królującym w sieci. Wspólnie przejdziecie przez proces twórczy - od koncepcji, po wprawienie w ruch stworzonych grafik. Użyjecie do tego programów Adobe: Photoshop oraz After Effects.

Po warsztatach będziecie wiedzieli czym charakteryzują się reklamy tworzone na potrzeby Facebooka czy Instagrama. Na co zwrócić uwagę przy projektowaniu oraz jak przebiega proces tworzenia grafik i animacji.

Serdecznie zapraszamy!

Premiera kinowej wersji opery Aida
Najlepsze seriale HBO
"Obrazy bez autora" - najnowszy film Floriana Donnersmarcka