Droga do Cannes w 48 godzin! 48HFP Warszawa

Droga do Cannes w 48 godzin! 48HFP Warszawa

Start: 27 września 2019
Koniec: 29 września 2019
260-300 zł
To już 9. warszawska edycja międzynarodowego konkursu 48 Hour Film Project, podczas którego amatorzy, pasjonaci filmu oraz profesjonaliści tworzą krótkometrażowe filmy. Wszystko zaczyna się w piątek 27 września o 19:00. Macie tylko 48 godzin na realizację Waszego filmu, od zarysu scenariusza, poprzez zdjęcia, aż do postprodukcji. Gotowi na filmowe wyzwanie?

To już 9. warszawska edycja międzynarodowego konkursu 48 Hour Film Project, podczas którego amatorzy, pasjonaci filmu oraz profesjonaliści tworzą krótkometrażowe filmy. Jesteście ciekawi na czym to polega?

Wszystko zaczyna się w piątek 27 września o 19:00.


Po zebraniu i zarejestrowaniu ekipy macie tylko 48 godzin na realizację Waszego filmu; od zarysu scenariusza, poprzez zdjęcia, aż do postprodukcji.

Trudne zadanie?


Łatwiej nie będzie, ponieważ dajemy Wam jeszcze 3 obowiązkowe elementy, które muszą pojawić się w Waszym filmie (imię i nazwisko bohatera, jego zawód, linijkę tekstu i rekwizyt). Dla nas to gwarancja, że cała Wasza praca nad filmem trwa wyznaczone 48 godzin, dla Was dodatkowe wyzwanie ;)

Jeśli w niedziele wieczorem dotrzecie do nas ze skończonym filmem, na początku października będziecie mogli zaprosić Waszych przyjaciół i rodzinę na pokaz premierowy do Kino Elektronik.

Ale to nie koniec emocji!
12 października nasze Jury (składające się z profesjonalistów z branży filmowej) nagrodzi najlepsze filmy w aż 13 kategoriach.


Ekipa, która zwycięży w Warszawie pojedzie w marcu 2020 roku na finał 48 Hour Film Project do Rotterdamu, a stamtąd 15 najlepszych ekip trafi w wraz ze swoimi filmami prosto na festiwal w Cannes.

Dodatkowo przygotowaliśmy dla Was warsztaty filmowe, spotkania oraz imprezy festiwalowe.

Zainteresowani?


Zajrzyjcie na naszą stronę po więcej informacji:
www.48hfppoland.pl
Napiszcie do nas maila:
kontakt@przestrzenfilmowa.org

6 seriali, które znajdziesz tylko w HBO GO
"Nic się nie stało" Sławomir Latkowski
Pierwszy festiwal filmów fabularnych online czyli Wiosna Filmów