The Blue Oyster Night #1

Start: 7 sierpnia 2020 19:00
Koniec: 8 sierpnia 2020 06:00
20/ 30 PLN
Obecne czasy wymusiły na nas znalezienie nowej formuły wydarzeń, dlatego tym przyjemnie jest zaprosić Was na jedyne w swoim rodzaju połączenie: wydarzenia muzycznego i teatralnego, gdzie na pierwszy plan wysunie się nieoczywista mieszanka muzyki nu-disco, EBM, house, techno, a także artystyczne występy austriackich tancerzy, którzy tej nocy zainspirowani słynną Akademią Policyjną wyjaśnią wszystkim wszem i wobec, co oznacza hasło FUCK THE POLICE!

Jeśli znacie wydarzenia z serii PAG TLV, które goszczą regularnie na Jasna 1, kojarzycie takie wydarzenia jak Cocktail d'Amore Berlin, Herrensauna czy Pornceptual to The Blue Oyster jest próbą stworzenia naszej własnej linii, gdzie znikają wszelkie bariery.

Seria The Blue Oyster Night powstała jako bezpieczna przestrzeń dla wszystkich, gdzie oddajemy się nieskrępowanej i dzikiej zabawie przy akompaniamencie nieoczywistej mieszanki dark disco, techno i house. Dołącz do nas, aby przeciwstawić się wszelkim podziałom, próbując - poprzez taneczną ekspresję - zwalczyć transfobię, homofobię, rasizm, seksizm i wszelkiego rodzaju agresję, która zbyt długo jest obecna w klubowej przestrzeni w naszym pięknym kraju nad Wisłą. Jeśli doświadczysz podobnych zachowań lub zobaczysz to niezwłocznie poinformuj nas, gdyż przez całą noc będziemy do Waszej dyspozycji, abyście czuli się komfortowo i bezpiecznie.

MUSIC
TOMASZ GUIDDO (Beats In Space / Luv Shack Records)
Holiday 80 (The Very Polish Cut Outs / The Whiskey Disco)
Kovvalsky (Jasna 1 / K.O.D.)
Mala Herba LIVE (Oramics / [aufnahme + wiedergabe])
Kuksu (Ola Procak)
Ielea (Radio Kapitał)
so:miya (Radio Kapitał)

ART, DANCE & PERFORMANCE
Chris Wolf and his crazy gang of Policeman


MAIN RULES
NO RACISM. NO SEXISM. NO HOMOPHOBIA.


yt: youtube.com/c/TheBlueOyster sc: soundcloud.com/theblueoystertv

Najlepsze filmy na kanapowego lenia
Kultowe filmy na wielkim ekranie
Pierwszy festiwal filmów fabularnych online czyli Wiosna Filmów