Shopping Experience powered by Vogue

Shopping Experience powered by Vogue

Start: 18 września 2020 09:50
Koniec: 19 września 2020 09:51
Wstęp wolny
18-19 września w Galerii Mokotów startuje kolejna edycja Shopping Experience powered by Vogue - wydarzenia dla modowych pasjonatów. Weekend zostanie wypełniony atrakcjami dla wszystkich chcących odświeżyć szafę na nadchodzący sezon. Na Klientów Galerii w butikach partnerów akcji oczekiwać będą oferty specjalne i prezenty, a w doborze najciekawszych propozycji na jesienne stylizacje pomogą styliści Vogue Polska. Jak co roku nie zabraknie ciekawych spotkań z ekspertami z branży mody, wśród których m.in. znajdują się tak uznane osoby jak fotograf Jakub Pleśniarski, dyrektor artystyczna The Designer Gallery Kasia Sokołowska czy influencerka Red Lipstick Monster. Zaproszeni goście podczas otwartych paneli dyskusyjnych będą podejmować najgorętsze tematy z branży mody i nie tylko. Zapraszamy na doświadczenie mody wszystkimi zmysłami w Galerii Mokotów!

Przedostatni weekend września w Galerii Mokotów wypełnią niezapomniane doświadczenia dla miłośników mody. Poszukujący inspiracji oraz śledzący najciekawsze „must-have” sezonu będą mogli skorzystać z porad uznanych stylistów modowych. Na uczestników Shopping Experience w wybranych butikach czekać będą również prezenty i oferty specjalne.
Dodatkową gratką jest specjalny konkurs na największe zakupy w butikach biorących udział w akcji. Zwycięzca konkursu otrzyma voucher na weekendowy pobyt w luksusowym SPA Dr. Ireny Eris dla dwóch osób.


Trzecia odsłona Shopping Experience Powered by Vogue Polska w Galerii Mokotów to również doskonała możliwość do zaczerpnięcia wiedzy od ekspertów branży mody dla twórców związanych z tym sektorem. W specjalnym konkursie „Pokaż swój talent” zebrano zgłoszenia prac z 5 kategorii, spośród których jury wyłoniło finalistów. Kolejnym etapem dla nominowanych w konkursie będą warsztaty kreatywne prowadzone w wyjątkowo zaadaptowanej przestrzeni galerii. To tam wszyscy finaliści z pomocą mentorów stworzą prace finałowe. Gra jest warta świeczki – prace wybrane drogą głosowania w aplikacji mobilnej „Vogue Polska”, zostaną zaprezentowane na Vogue.pl , a ich twórcy otrzymają zlecenie wykonania dedykowanego projektu dla internetowej wersji magazynu.


„Młodzi, utalentowani ludzie, którzy zostali nominowani do finału konkursu „Pokaż swój talent” będą mieli okazję do spotkania z ekspertami z branży oraz zderzenia swoich pomysłów z bardziej doświadczonymi twórcami. To również bilet do świata profesjonalnej mody, wygrany otrzyma bowiem zlecenie na wyjątkowy projekt od redakcji on-line Vogue Polska. Świeże spojrzenie jest szczególnie potrzebne w dziedzinach kreatywnych. Konkurs pozwala młodym twórcom zaprezentować swoje idee i wprowadzić odrobinę zamętu, a branży zauważyć nowe talenty. ” – komentuje Katarzyna Sokołowska, reżyser i choreograf pokazów mody, dyrektor artystyczna The Designer Gallery w Galerii Mokotów.
Dla rządnych wiedzy i ciekawych świata przygotowane zostaną również panele dyskusyjne oraz zaaranżowana rozmowa na gorący aktualnie temat – media społecznościowe w branży mody, poprowadzona przez dziennikarkę i influencerkę Harel oraz Katarzynę Pietrewicz i Bartka Gorzejewskiego z redakcyjnej rodziny Vogue Polska.
Rozpocznij nowy sezon w najlepszym towarzystwie podczas Shopping Experience Powered by Vogue Polska w Galerii Mokotów!

Greenland. Wewnętrzna siła matki w obliczu katastrofy
7. MFF Kino Dzieci – start już w sobotę
Polska premiera nowego filmu Ozona otworzy Transatlantyk