Muzyczne Zajęcia Dla Dzieci

Muzyczne Zajęcia Dla Dzieci

Start: 26 września 2020 19:05
Koniec: 31 stycznia 2021 19:05
od 799 zł
Kids Beats Basic to zajęcia dzieci i młodzieży w wieku 10–14 lat. Kurs wprowadza do fascynującego świata muzyki współczesnej. Będziemy uczyli się w praktyce, w jaki sposób tworzyć ją z wykorzystaniem oprogramowania i dedykowanych kontrolerów.

Poznamy podstawy obsługi programu Ableton Live i kontrolera Ableton Push. Będziemy szukali inspiracji w aktualnych utworach muzycznych. Popracujemy wspólnie nad kreatywnością i myśleniem abstrakcyjnym.

Kids Beats Basic to 12 spotkań po 2 godziny lekcyjne (2x45 minut), łącznie 18 godzin zajęć. 

Technologia cyfrowa opanowała współczesny świat. Muzyka nie jest tu wyjątkiem – komputer stał się jednym z najważniejszych narzędzi dla współczesnego twórcy. Wirtualne instrumenty i efekty pozwalają na tworzenie profesjonalnych kompozycji w domowych warunkach.

Kurs ma formę warsztatu, w grupie maksymalnie 8 osób. Wszystkie ćwiczenia wykonywane są na naszych indywidualnych stanowiskach komputerowych, wyposażonych w odpowiednie oprogramowanie i kontrolery. Nie trzeba zabierać ze sobą żadnego sprzętu!

Każdy uczestnik kursu otrzymuje możliwość zakupu programu Ableton Live w wersji EDU, z 40% zniżką. Istnieje również możliwość otrzymania certyfikatu ukończenia kursu oraz kontynuowania edukacji na zajęciach Kids Beats Masters.

 

Terminy i zapisy:

Kids Beats Basic

Aurora Films PRZEGLĄD z okazji 10tych urodzin
Nicole Kidman zagra w serialowej wersji "NADZIEI"
Kino kobiece w ARTE po polsku