Joga /Zdrowy Kręgosłup / Qigong

Start: 23 listopada 2020 18:20
Koniec: 18 grudnia 2020 20:20

Zapraszam na zajęcia zdrowy kręgosłup wszystkich mających problem z bólem pleców lub chcących tego problemu uniknąć. Zajęcia te są szczególnie zalecane dla osób, które pracują w pozycji siedzącej lub stojącej - te osoby są szczególnie narażone na tego typu schorzenia. Są to profilaktyczne, bezpieczne i skuteczne ćwiczenia wzmacniające mięśnie przykręgosłupowe. Efektem zajęć jest prawidłowa postawa i wyprostowana sylwetka. Zajęcia oparte są na ćwiczeniach rozluźniających, mobilizacyjnych, wzmacniających, równoważnych i rozciągających poszczególne grupy mięśniowe. Nauka oddychania i utrzymania odpowiedniej postawy (stabilizacji) ciała są wplecione w tok zajęć.

Zajęcia o bardzo łagodnym charakterze, przeznaczone dla osób w każdym wieku, dla osób z nadwagą, dla osób które są mało aktywne fizycznie, dla tych którzy chcą zrobić coś dobrego dla zdrowia i lepszego samopoczucia - nie zależnie od wieku.

Na zajęcia jogi zapraszam wszystkich, którzy odczuwają zastygłe mięśnie, czują apatię i brak energii. Przychodząc na zajęcia jogi, już po kilku pierwszych spotkaniach uczestnicy poczują, jak krew szybciej krąży, jak ciało staje się bardziej gibkie i wyprostowane, poczują mięśnie, o których dawno już zapomnieli, a wewnątrz nastanie większy spokój, stabilność i radość życia.


Jogę można zacząć ćwiczyć w każdym momencie swojego życia, w dowolnym dniu, tygodniu czy miesiącu. 
Wiek, jak i sprawność nie ma większego znaczenia. Wykonujemy tyle, ile potrafimy. Wystarczy przyjść, wziąć ze sobą swoją matę, wygodny strój i trochę zapału.

Regulamin zajęć będzie dostępny: https://hasten.pl/dokumenty/

Czas trwania projektu: 4.09.2020 - 18.12.2020
➡ Zdrowy Kręgosłup
Poniedziałki, 18.00-19.15,
Piątki, 10.00-11.15
➡ Łagodna Joga z Relaksacją
Poniedziałki, 19.45-21.00,
Piątki, 11.45-13.00

Obowiązuje limit miejsc: 10 osób na każde zajęcia/ zapisy mailowo : hasten@hasten.pl

Obowiązkowo przynosimy swoją matę do ćwiczeń i wodę! 

Zajęcia Łagoda Joga z Relaksacją oraz Zdrowy Kręgosłup prowadzi Krzysztof Człapski

Od kilkunastu lat jestem instruktorem rekreacji ruchowej o specjalności fitness – ćwiczenia psychofizyczne (Joga, Tai Chi, Qiqong), a moje zajęcia jogi i zdrowego kręgosłupa cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem.

Kino kobiece w ARTE po polsku
Najlepsze filmy młodzieżowe na Netflix?
TOP 10 kultowych seriali