IV Urodziny Smolnej

IV Urodziny Smolnej

Start: 18 grudnia 2020 14:49
Koniec: 23 grudnia 2020 14:49

Smolna wciąż pozostaje zamknięta. Czekamy na lepszy czas, w którym będziemy mogli ugościć Was jak dawniej, zaczynając od 

IV Urodziny Smolnej

W międzyczasie chcemy wykorzystać naszą przestrzeń, aby nie marnować jej potencjału. Planujemy użyczyć jej Wam całkowicie za darmo i wesprzeć tych, którzy potrzebują pomocy i miejsca do dalszego rozwoju.

Do dyspozycji oddajemy górną i dolną część klubu. Górna, czyli 

Smolna Bar

wyposażona jest w stoły, wygodne fotele, kanapy, dwa rzutniki oraz szybki internet. Jest dobrym miejscem do zorganizowania spotkania, szkolenia, warsztatów, wspólnej pracy i nadaje się na home office. Naszą piwnicę natomiast chętnie udostępnimy artystom/kolektywom jako miejsce prób i doskonalenia swojej techniki, czy początkującym DJ-om, którzy chcą wypróbować swoich sił na profesjonalnym sprzęcie w przestrzeni klubowej. Będziecie mogli korzystać ze wszystkiego, co mamy na stanie - miksery, cdje, nagłośnienie i odsłuchy, możecie również doskonalić swoje umiejętności z zakresu obsługi światła na gotowym klubowym plocie w zestawie z GrandMA2 Command Wing + Fader Wing. W niedługiej perspektywie planujemy również zakup sprzętu do nagrywania dźwięku i obrazu, który również będzie do Waszej dyspozycji. 

Czekamy na zgłoszenia na friends@smolna38.com. Opisz jak chciałbyś wykorzystać naszą przestrzeń, w tytule wpisując Otwarta Kultura.

 

źródło: fan page Smolna38

Kino kobiece w ARTE po polsku
Najlepsze filmy młodzieżowe na Netflix?
TOP 10 kultowych seriali