Krafty - Świąteczny Market Hand Made

Start: 12 grudnia 2020 10:00
Koniec: 13 grudnia 2020 19:00
wstęp wolny
Zapraszamy na Świąteczny Market Krafty, który odbędzie się w dniach 12-13 grudnia w Elektrowni Powiśle w Warszawie. Świąteczny Market Krafty to przestrzeń, która skupia sprzedawców rękodzieła.

Podczas świątecznej edycji na stoiskach będzie można kupić unikaty z ceramiki, biżuterię zabawki, ubrania, dodatki, design użytkowy, akcesoria dla zwierząt i wiele innych. Wśród materiałów do wyrobów hand made używane są naturalne tworzywa jak drewno, kamień, wypalana glina i papier. Na miejscu znajdziecie także stoiska sprzedające wyroby z materiałów z recyklingu.

 

Będzie to idealny moment na kupienie wyjątkowych, ciekawych i oryginalnych prezentów pod choinkę i uzupełnienie garderoby przed nadchodzącym Nowym Rokiem. Świąteczny Market Krafty będzie zorganizowany w dniach 12-13 grudnia w godzinach od 10.00 do 19.00 w Elektrowni Powiśle.

 

Dla zapewnienia bezpieczeństwa na całym terenie Elektrowni Powiśle obowiązkowe będzie zakrywanie nosa i ust. Elektrownia Powiśle zapewnia stały dostęp do płynów dezynfekujących. Dbamy o przestrzeganie liczby klientów przypadających na m2.Stoiska sprzedawców będą usytuowane w bezpiecznych od siebie odległościach.
 

Kino kobiece w ARTE po polsku
Najlepsze filmy młodzieżowe na Netflix?
TOP 10 kultowych seriali