Technika uwalniania

Technika uwalniania

Start: 23 stycznia 2021 18:00
Koniec: 14 stycznia 2021 20:00
40 zł

Każdy z nas w swojej codzienności doświadcza różnorodnych uczuć. Czasem uczucia lęku, złości czy winy sprawiają, że nie cieszymy się naszym życiem i nie możemy żyć w obfitości, w miłości i w radości.

Technika uwalniania Davida R. Hawkinsa jest metodą pracy wewnętrznej, która polega na przeżywaniu uczuć z jednoczesnym ich uwalnianiem. W swoich założeniach jest niezwykle prosta i nie wymaga skomplikowanych założeń naukowych, religijnych czy światopoglądowych.
Sam doświadczyłem w swoim życiu wielu korzyści, płynących z uwalniania, dlatego chcę się dzielić jej praktykowaniem.

Kim jestem?
Rafał Wardowski. Z wykształcenia jestem filozofem, teologiem, trenerem. Uczę się wszkole psychoterapii zorientowanej na proces. Pracuję w innowacyjnym Liceum w Chmurze, gdzie jestem nauczycielem filozofii, facylitatorem i tutorem. Prowadzę również zajęcia rozwojowe dla dzieci w ramach Akademii Młodego Umysłu. Od lat interesuję się duchowością i możliwością przemiany człowieka. Mam bogate doświadczenie pracy indywidualnej i grupowej.

Spotkanie podzielone jest na trzy części:
1) Wykład, w którym opowiem o podstawach uwalniania.
2) Praktyka. Poprowadzę ćwiczenie z uwalniania.
3) Czas na pytania i dzielenie.

Warsztat potrwa 2 godziny. (18:00 - 20:00)

Koszt warsztatu: 40 zł.

Warsztat odbywa się on-line na platformie zoom. Do spotkania potrzebujesz sprawnego mikrofonu oraz kamerki. Jest to niezbędne minimum do pracy warsztatowej on-line.

ZAPISY:
Zapisać można się przez krótki formularz:

https://docs.google.com/.../11C5URbW6FDFS3hFPhdTg.../edit...

Po zapisie otrzymasz dalsze informacje na maila.

"Ponieważ mechanizm uwalniania jest twój, nikt nie może cię go pozbawić. Tym samym chroni przed rozczarowaniem. Będziesz odkrywać przed samym sobą, co jest prawdą, a co jedynie programem umysłu czy zbiorem przekonań. W miarę postępów będziesz zdrowieć, odnosić większe sukcesy dzięki mniejszym wysiłkom, staniesz się szczęśliwszym człowiekiem zdolnym do prawdziwej miłości." (David R. Hawkins "Technika uwalniania")

Kino kobiece w ARTE po polsku
Najlepsze filmy młodzieżowe na Netflix?
TOP 10 kultowych seriali