Tamta Prywatka: Pierwsze Urodziny // Kwartet Ezoteryczny (Mitura, Rewelacyjny Luciano, Sid Pong feat. Igor Nikiforow) \\ 04/03 w DZiKu

Start: 4 marca 2016 22:00
10 zł

"Mijają dni, miesiące, mija rok
Prawdziwe życie mija nas o krok
I z tym nam dobrze jest i nie jest
I niby nic nie dzieje się
Świat nam nie wadzi, lecz przez cały czas
Coś się gromadzi, coś dojrzewa w nas
Co było ledwie nutką rzewną
Zmienia się w pewność tego że..."

W tym miejscu musimy przerwać Panu Andrzejowi (przepraszamy Panie Andrzeju) i dopowiedzieć po swojemu. Mianowicie: minął rok odkąd w DZiKu zaczęliśmy urządzać Tamtą Prywatkę. Każda z nich była na swój sposób wyjątkowa i na swój sposób taka sama. Jednak zmienia się w pewność tego, że trzeba tę rocznicę w jakiś sposób wyróżnić. I tu nie chodzi wcale o nas tylko o Was (i nas też bo przecież kołyszemy się na tym samym rytmie) bo chodzi o to, żeby było dobrze. Zatem cały, pełny, kompletny, absolutny i totalny skład tamtej prywatki wzbogaci Igor Nikiforow na perkusji.

Pozostaje nam już tylko zaprosić na kolejny wspólny taneczno-towarzyski wieczór w tym miejscu, w którym mimo tego, że to klub to czujemy się w nim jak w domu.

Do zobaczenia :*

Tamta Prywatka - Pierwsze Urodziny

Repertuar: Soul, Disco, Boogie, House

Ścieżka dźwiękowa: Kwartet Ezoteryczny w składzie Mitura, Rewelacyjny Luciano, Sid Pong oraz Igor Nikiforow.

Premiera: 04/03

Bilety (tak naprawdę to są to pieczątki z bramki, bo lepiej oddają ulotność magicznej nocy. poza tym projektowanie, drukowanie i wycinanie tych biletów. no i co jak go kupisz i zgubisz? a w sumie to nie aż tak super ważne. ważne, żeby było dobrze):
10 pln (do północy) /15 pln (po północy)

Najlepsze filmy na kanapowego lenia
Top Gun od dziś w kinach
Piękno opuszczonych scenografii filmów...porno