4AM Events presents: NAKADIA

Start: 26 czerwca 2021 20:00
Koniec: 27 czerwca 2021 06:00
#savethedate !!! - potężna dawka muzyki i fantastyczni artyści. Samo miejsce to pewniak więc jeśli zostajecie w Warszawie - obecność obowiązkowa!

 

"Piątek piątkiem, poniedziałek poniedziałkiem, kiwi kiwi, a sobota sobotą. Ledwo co skończyliśmy jeden weekend, a kolejny już stoi pod naszymi drzwiami. Nawet butów nie chce zdjąć, tylko bez pardonu wchodzi jak do siebie. Nam to w sumie na rękę, bo im szybciej wejdzie, tym dłużej zostanie. Dokładnie tak jest w przypadku nachodzącej soboty. Kolejnej, miejmy nadzieję, upojnej i gorącej!" Czytamy na fan page - Warszawa Główna

 

 


 

Na zaproszenie SHAZZE z @4ΛM Events odwiedzi nas Nakadia. Jak tłumaczy sprawca całego zamieszania, artystka "jest jedną wielką dawką pozytywnej energii! - Osobiście chciałem ją zabukować od bardzo dawna i teraz nadszedł czas, aby sprowadzić ją do jednego z jej ulubionych krajów – Polski".

 

 

 

Nakadia urodziła się jako córka rolnika w Khon Buri w Tajlandii jako najmłodsza z pięciu.  Dorastała bez prądu i bieżącej wody i często była zostawiana sama na wiele tygodni, gdy jej rodzina podjęła pracę jako robotnicy migrujący, pozostawiając jej tylko 300 bahtów na przeżycie.  W wieku piętnastu lat Nakadia przeprowadziła się do Khorat, gdzie dzieliła małe mieszkanie z pięcioma innymi dziewczynami, które pracowały w kilku fabrykach.

Dwa lata później zaczęła pracować w lokalnym centrum handlowym, a później w kafejce internetowej, gdzie zaprzyjaźniła się online z Niemcem o imieniu Seb (który ostatecznie został jej menedżerem). Zaprosił ją na pierwszą wizytę w Europie, gdzie zabrał ją do klubu techno. To była noc, kiedy zakochała się w tej muzyce i postanowiła zostać DJ-em.

Po roku praktyki Nakadia rozpoczęła karierę jako disc jockey w 2003 roku. Już do 2005 roku Nakadia odbyła ponad 100 koncertów na całym świecie, z São Paulo w Brazylii - gdzie występowała w Club Manga Rosa - po całej Europie, całej Europie.  droga do Hongkongu i Seulu.  

W ciągu pierwszych 17 lat swojej kariery Nakadia wystąpiła ponad 1600 razy w 76 krajach w prestiżowych klubach, takich jak Ushuaia Ibiza, Amnesia Ibiza, D'Edge Sao Paulo, Cafe D'Anvers w Antwerpii w Belgii, Watergate, Sisyphos i Tresor w Berlinie Niemcy, De Marktkantine i Westerunie w Amsterdamie w Holandii – żeby wymienić tylko kilka.  Została również zarezerwowana na duże festiwale, takie jak Loveparade Tomorrowland, Sonne Mond und Sterne, Parookaville, Epizode Festival czy Rainbow Serpent w Australii.

Jako producentka Nakadia słynie z perkusyjnych rytmów i potężnych bitów, wydając płyty takie jak Carl Cox's Intec, Filth on Acid, Set About czy Codex.

 

Bilety do nabycia tutaj

Czekamy!

 

 

Foto: Warszawa Główna

Najlepsze filmy młodzieżowe na Netflix?
"Każdy ma swoje lato" wzruszająca opowieść o odkrywaniu siebie
Aurora Films PRZEGLĄD z okazji 10tych urodzin