Niedźwiedź w lesie // DJ ENVEE + PRZYJACIELE live

Start: 1 kwietnia 2016 23:00
Koniec: 2 kwietnia 2016 04:00
15 zł

1. kwietnia dopilnujemy, by uśmiechy nie schodziły Wam z twarzy. Wieczór rozpoczniemy o 22:00 od
☛ Niemoc // Koncert w DZiKu,
by potem równie tanecznym krokiem przejść do lasu, w którym czekać będzie Niedźwiedź, czyli DJ Envee z towarzyszeniem gramofonów, a może i kolegów grających na żywo.

„Niedźwiedź w lesie” to soundsystem funkcjonujący na scenie klubowej ze zmienną częstotliwością od 2005 roku. Jego cechą charakterystyczną jest rozpiętość stylistyczna, kompletna nieprzewidywalność i wybuchowa energia wynikająca ze sporej dozy improwizacji i reakcji na klimat na parkiecie.

☛ Wstęp: 15 zł dla osób, które nie brały udziału w koncercie zespołu Niemoc; dla pozostałych – za jeden uśmiech

Nie od dziś wiadomo, że Maciej Goliński aka Envee wraz z muzykami grającymi na żywo rozkręca jedną z najlepszych cyklicznych imprez w Warszawie. Przedstawić go jako jednego z najbardziej cenionych w Polsce producentów to absolutne minimum. Envee to również dj, muzyk i współtwórca uznanego w kraju, jak również za granicą, legendarnego kolektywu dj`skiego i grupy producenckiej Niewinni Czarodzieje. Od lat czaruje wysmakowanymi, eklektycznymi setami spod znaku HQ, dalekimi od komercyjnych brzmień. Muzyka afrykańska, brazylijska, tradycje kubańskie i portorykańskie, aż do nowojorskiego disco i hip–hopu – to rytmy wpisujące się w jego swoistą wizytówkę.

☛ Envee (Niewinni Czarodzieje X-lecie, U Know Me Records)
To jeden z najbardziej znanych i cenionych polskich producentów. Muzyk,DJ, współzałożyciel legendarnego kolektywu Niewinni Czarodzieje. Jego nagrania, remixy i działalność twórcza zostały docenione przez polskich artystów oraz zagraniczne wytwórnie płytowe (m.in. Compost Records, Sonar Kollectiv, Playground). W 2003 nakładem wytwórni Kayax ukazał się pełnopłytowy debiut Envee pt.”Envee i Niewinni Czarodzieje”. Dzięki niemu Envee został dostrzeżony i doceniony nie tylko przez wymagających krytyków i klubową publiczność, lecz także przez niezależnych twórców polskiej sceny muzycznej, z którymi w efekcie nawiązał współpracę: Fisz, Maria Peszek, Smolik, Tworzywo Sztuczne. Envee jest także autorem kilkudziesięciu remixów dla polskich i zagranicznych artystów. Najlepsze spośród nich, znalazły się na dwupłytowym albumie „Recipes” , który ukazał się 9 maja 2008 nakładem wytwórni Kayax.

Najlepsze filmy na kanapowego lenia
Top Gun od dziś w kinach
Piękno opuszczonych scenografii filmów...porno