9. Urodziny Aloha Entertainment

9. Urodziny Aloha Entertainment

Start: 8 kwietnia 2016 21:00
Koniec: 9 kwietnia 2016 03:00
20

Wytwórnia hip-hopowa Aloha Entertainment świętuje swoje 9. urodziny! Z tej okazji zapraszamy na huczną jubileuszową imprezę, która odbędzie się 8 kwietnia w warszawskim kubie 55 (Żurawia 32/34).

Na wszystkich gości czeka moc hip-hopowych atrakcji. Imprezę uświetnią wyjątkowe występy zaprzyjaźnionych z Aloha Ent. artystów; w tym roku headlinerem będzie #Mielzky, raper reprezentujący Sopot, który wraz z Patr00 wydał w zeszłym roku doskonały album "Miejski Patrol". Na scenie pojawi się również #Masia, obdarzona nieprzęciętnym potencjałem wokalistka, o której robi się ostatnio coraz głośniej. Mufon, uważany przez wielu za najlepszego zawodnika w historii polskiego freestyle'u, zaprezentuje premierowe kawałki ze swojej nadchodzącej płyty, natomiast o odpowiednie stężenie alohowej zajawki zadbają #Proceente i #Łysonżi #Dżonson wraz ze specjalnie zaproszonymi gośćmi specjalnymi. Część koncertową poprowadzi jedyny w swoim rodzaju duet Rufin MC & DJ Beredson, afterparty rozkręci niezawodny DJ Grubaz.

Koncerty startują o godz. 22:00, do godz. 23:30 wstęp z listy facebook gratis! Bilety do nabycia na miejscu w cenie 20zł.

Sponsorzy główni: Growmania.pl oraz Seedfarm.pl.

Partnerzy: AlohaSklep.pl, Dobrekino Studio

Patroni medialni: Akademickie Radio Kampus, Hip-Hop Kampus, CGM.pl, Magazyn VAIB, Popkiller.pl, RAP GRA, Glamrap.pl, RapDuma,

Już teraz zapisujcie się na wydarzenie, czeka na Was sporo niespodzianek i atrakcyjne konkursy z nagrodami ufundowanymi przez sponsorów 9. Urodzin Aloha Ent.

9. Urodziny aloha Ent. - wydarzenie:
https://www.facebook.com/events/956089724445706/

Najlepsze filmy na kanapowego lenia
Top Gun od dziś w kinach
Piękno opuszczonych scenografii filmów...porno