Party Radar to propozycja dla ceniących czas, chcących wybrać najlepszą dla siebie imprezę w mieście, zanim jeszcze wyjdą z domu. To, co wyróżnia aplikację na tle innych rozwiązań, to subiektywne opinie użytkowników, wystawiane w czasie rzeczywistym.

party radar aplikacja

Party Radar pomoże Ci w pełni skorzystać z uroków miejskiego życia. Za pomocą aplikacji, w kilku szybkich i łatwych krokach, zostaniecie przeniesieni w świat clubbingu. Party Radar to szybkie logowanie także za pośrednictwem Facebook’a.

aplikacja party radar

Imprezy będziesz mógł oceniać poprzez łatwe w obsłudze skale, w oparciu o trzy jasne kryteria: poziom zatłoczenia w klubie, przekrój płciowy i cena za wjazd. Do tego dojdzie jeszcze ocena ogólna. 

Algorytm aplikacji rozpozna twoje upodobania, dzięki czemu nie będzie polecał ci miejsc, do których nie chciałbyś trafić. Aby w pełni skorzystać z personalizacji, ważne będzie recenzowanie ocen innych użytkowników. Recenzowanie to też prosta sprawa - jedno kliknięcie określi poziom zbieżności między twoją oceną, a oceną pozostałych imprezowiczów, co pozwoli aplikacji na personalizację wyników, które zobaczycie na ekranie swoich smartfonów czy innych urządzeń mobilnych.

Aplikacja jest świetnym przewodnikiem po imprezowych mapach miast także dla początkujących, którzy nie zdążyli jeszcze dobrze poznać nowego miejsca, oraz dla przyjeżdżających w odwiedziny znajomych i przyjaciół.

party radar aplikacja

Party Radar jest dostępna bezpłatnie w Google Play App Store już dzisiaj. Od listopada będzie ją można pobrać również na urządzenia z systemem iOS.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.partyr4d4r.android

Pobierajmy :D i widzimy się na mieście.