Regulamin

REGULAMIN OGÓLNY serwisu Mówią na mieście

DEFINICJE

mowianamiescie.pl/ mnm.pl – portal tematyczny mówiący o kulturze miejskiej, poruszający tematy imprez, wydarzeń kulturalnych.

Użytkownik – każda osoba, nie będąca Firmą, która w jakikolwiek sposób korzysta z portalu mowianamiescie.pl/ mnm.pl

I. ZASADY OGÓLNE

 1. a. Niniejszy Regulamin określa zasady korzystania przez Użytkowników z portalu mowianamiescie.pl.
  b. Korzystanie przez Użytkowników z portalu mowianamiescie.pl, z wyjątkiem zamieszczania reklam, jest bezpłatne.
 2. Autorskie prawa majątkowe do wszelkich elementów graficznych, rozwiązań technicznych i innych elementów portalu jak kod HTML, arkusze CSS, skrypty JavaScript, przysługują portalowi mowianamiescie.pl.
 3. Wszystkie przekazane przez Firmę do publikacji materiały stanowią jej własność i podlegają ochronie prawnej. Zabrania się ich udostępniania osobom trzecim, kopiowania, powielania oraz wykorzystywania w celach innych niż informacyjne i na własny użytek bez uprzedniej zgody Firmy.
 4. Użytkownik ma prawo przesyłania portalowi mowianamiescie.pl za pomocą maila kontaktowego dostępnego za pomocą właściwego linku znajdującego się w każdym wpisie lub prezentacji, wszelkich informacji o brakujących lub błędnych danych Firmy publikowanych na łamach portalu.
 5. W konkursach biorą udział tylko osoby które posiadają konto na stronie www.mowianamiescie.pl .
 6. Założenie konta jest możliwe dzięki usłudze Facebook Connect.

 

II. OGRANICZENIA i ODPOWIEDZIALNOŚĆ

 1. Mowianamiescie.pl nie ponosi odpowiedzialności za komentarze zamieszczane przez użytkowników na stronie.
 2. Mowianamiescie.pl nie bierze żadnej odpowiedzialności za brak dostępu do portalu wywołany awariami, przerwami technicznymi, przerwami w świadczeniu usług dostawców internetowych, utratą danych lub wskutek działań siły wyższej.
 3. Zabrania się jakichkolwiek działań potencjalnie lub faktycznie utrudniających lub uniemożliwiających prawidłowe działanie portalu. Zdanie poprzedzające stosuje się odpowiednio w przypadkach działania faktycznie lub potencjalnie na szkodę mowianamiescie.pl, w szczególności negatywnego wpływu na wizerunek portalu lub dobre imię mowianamiescie.pl. W przypadku takiego postępowania po stronie Użytkownika, mowianamiescie.pl zastrzega sobie prawo do podjęcia odpowiednich działań zmierzających do naprawienia zaistniałej szkody.
 4. Użytkownikowi korzystającemu z portalu mowianamiescie.pl zabrania się pobierania do wtórnego wykorzystywania w jakimkolwiek celu całości lub części bazy danych portalu mowianamiescie.pl
 5. Za naruszenie postanowień niniejszego Regulaminu uważa się również działania lub zaniechania zmierzające do jego obejścia.

 

IV. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 1. Regulamin może być w każdym czasie jednostronnie zmieniony przez właściciela portalu w całości lub w części i obowiązuje w nowym brzmieniu od momentu opublikowania go na stronie internetowej portalu.
 2. Użytkownik oświadcza, iż zapoznał się z Regulaminem i akceptuje go w całości.

 

ROZDAWKA

Aby wziąć udział w konkursie należy zostawić komentarz na stronie wydarzenia na portalu www.mowianamiescie.pl logując się wcześniej przez usługę facebook connect.
Bierzemy pod uwagę tylko komentarze po zalogowaniu się przez facebook connect!
Oznaczenia typu 2×2, 1×2, 5×1, 2×3 – oznaczają liczbę zaproszeń, którą chcemy Wam rozdać, tj.
2×2- dwa podwójne zaproszenia,
1×2 – jedno podwójne zaproszenie,
5×1 – pięć pojedynczych zaproszeń,
2×3 – dwa potrójne zaproszenia, itd.

Pojedyncze zaproszenie oznacza, że na klubową listę gości jesteś wpisany tylko Ty (imię i nazwisko).
Podwójne zaproszenie oznacza, że na klubową listę gości jesteś wpisany Ty (imię i nazwisko) + Twoja osoba towarzysząca (jej danych nie będzie na liście, więc zawsze możesz zmienić swój wybór:) )
Potrójne zaproszenie oznacza, że na klubową listę gości jesteś wpisany Ty (imię i nazwisko) + 2 osoby towarzyszące (j.w.)

Rozdawka rozpisana jest na poszczególne dni, zawsze na tej stronie: http://mowianamiescie.pl/rozdawka/, w postaci:
2×2 – Impreza *Klub* Dzień i Miesiąc
Pod każdy linkiem znajduje się instrukcja jak wygrać, o której godzinie zostawić komentarz i w jaki dzień, np.:

Najszybsze 2 osoby, które w czwartek o godz. 16:10 zostawią komentarz w danym linku: np. COŚ TAM COŚ TAM – wygrają podwójne zaproszenia.

Przykład:

Link do rozdawki: http://mowianamiescie.pl/rozdawka-10-02-14-02/

Hasło rozdawkowe: MARIA PESZEK

Link, w którym należy zostawić komentarz: http://mowianamiescie.pl/maria-peszek-stodola-14-02/

Komentujecie tylko na stronie WWW, a swoje komentarze zostawiacie w danym linku! Bierzemy pod uwagę komentarze zostawione w danej godzinie (według zegara fb).
Wielkość liter nie ma znaczenia. Zwracamy jednak uwagę na polskie znaki – jeżeli rozdawkowe hasło je zawiera, Ty też musisz je napisać z polskimi znakami. Wygrywają komentarze, które są zgodne z naszym hasłem – nie używajcie wykrzykników, buziek, kropek czy przecinków, bo Wam tego nie zaliczymy (chyba, że w haśle jest taki znak).

JAK ODEBRAĆ ZAPROSZENIE

Następnego dnia po rozdawce ogłaszamy zwycięzców na naszym facebooku i stronie WWW (Zwycięzcy ROZDAWKI).
Co to znaczy, że jesteś na liście? To proste! Wygrałeś zaproszenie do klubu X? Idziesz tam w dniu imprezy, a przy wejściu mówisz, że jesteś na liście i podajesz swoje dane oraz pokazujesz dokument ze zdjęciem.
Jeżeli na profilu masz inne dane niż w rzeczywistości – bardzo prosimy o napisanie nam maila (redakcja@mowianamiescie.pl) z prawdziwymi. Jeżeli nie przekażesz nam ich od razu po rozdawce będziesz miał problem z wejściem – NIE BIERZEMY ZA TO ODPOWIEDZIALNOŚCI!
W przypadku odwołania imprezy – Mowianamiescie nie bierze na siebie żadnej odpowiedzialność za rozdane bilety, karnety czy zaproszenia.
W przypadku przeniesienia imprezy na inny dzień – osoby, które wygrały zaproszenia, zachowują je.

KAŻDY MOŻE WYGRAĆ 1 ZAPROSZENIE NA JEDEN DZIEŃ I JEDNĄ IMPREZĘ!!!!!
np: jeżeli mamy 4 różne zaproszenia na piątek i wygrałeś już wejście do klubu, nie będziemy brać pod uwagę Twoich głosów w innych próbach. Bierzemy pod uwagę pierwszy konkurs, w którym brałaś/-eś udział (patrzymy na godzinę rozpoczęcia konkursu).
Oprócz zaproszeń na imprezy/eventy, rozdajemy Wam również darmowe drinki, piwa, gifty. Procedura jest taka sama jak w wypadku zaproszeń.
Przemyślcie dokładnie swój udział na naszych konkursach, gdyż nie wymieniamy zaproszeń/innych giftów. Pamiętajcie również, że wygrywacie zaproszenia osobiście, a nie dla kogoś czy za kogoś.
Pamiętajcie również o tym, że nie jesteśmy selekcjonerami w klubie.
To, że jesteś na liście nie oznacza, że nie ominie Was selekcja czy sprawdzanie dowodów osobistych.
Wasze nazwiska przekazujemy klubowi bądź organizatorom – ZAWSZE! Więc jeżeli nie było Was na liście – nie bierzemy za to odpowiedzialności.

Zaproszenia i bilety na koncerty, imprezy, festiwale, etc. są do odbioru wyłącznie na terenie Warszawy. Nie wysyłamy ich pocztą ani kurierem.

Miłej zabawy!

RECENZJE

Aby dodać nową recenzję, kliknij w ten link: http://.mowianamiescie.pl/muzyka/recenzje/ i wypełnij wszystkie wymagane pola. Dodajesz:

 • Tytuł swojej recenzji
 • Tytuł płyty, którą recenzujesz
 • Autora / wykonawcę
 • Treść recenzji do 500 znaków
 • Okładkę płyty

Po dodaniu recenzji oczekujesz na jej zatwierdzenie przez nas – zrobimy to w ciągu 24 godzin. Dostaniesz również potwierdzenie na maila z linkiem do swojej recenzji.

Możesz walczyć o głosy innych użytkowników! Każdy może oddać na Twoją recenzję głos, a pod koniec miesiąca najlepsze z nich nagrodzimy.

Swoje recenzje znajdziesz zawsze w dziale: http://.mowianamiescie.pl/muzyka/recenzje/.

Jeżeli z jakiegoś powodu uznamy, że Twoja recenzja nie może zostać opublikowana na naszej stronie (np. z powodu obraźliwych haseł), możemy bez podania przyczyny nie zatwierdzić jej publikacji.

DODAJ SWOJE WYDARZENIE

Aby zamieścić w naszym serwisie nowe wydarzenie, musisz kliknąć przycisk „DODAJ NOWE WYDARZENIE”.

Możesz sam uzupełnić wszystkie wymagane pola, lub pobrać wydarzenie z facebooka. link do wydarzenia Facebook we wskazanym miejscu. Aby pobrać dane z wydarzenia na facebooku musisz się zalogować! Upewnij się, że wszystkie informacje pobrały się prawidłowo, w każdej chwili możesz dokonać zmian.

Jeżeli wolisz wprowadzić wydarzenie ręcznie teraz krok po kroku uzupełnij wszystkie pola. Dodajesz:

 • Nazwę swojego wydarzenia
 • Datę – zaznaczasz na kalendarzu
 • Godzinę w formacie: godzina-minuty
 • Nazwę klubu
 • Kategorię: impreza/wydarzenie kulturalne/inne
 • Tagi
 • Wydarzenie na mapie (opcjonalne, jeżeli tego nie zrobisz, mapka będzie pokazywała ścisłe centrum miasta.)
 • Opis wydarzenia
 • Plakat/zdjęcie
 • Wstęp na imprezę : za darmo (free) lub płatne (wpisujesz kwotę)

Po dodaniu wydarzenia oczekujesz na jego zatwierdzenie przez nas – zrobimy to w ciągu 24 godzin. Dostaniesz również potwierdzenie na maila z linkiem do swojego wydarzenia.

Znajdziesz je w dziale: http://mowianamiescie.pl/wydarzenia oraz http://mowianamiescie.pl/moje-wydarzenia. W przypadku aktualizacji wydarzenia lub jego usunięcia – kontaktuj się z nami mailowo: event@mowianamiescie.pl.

Jeżeli z jakiegoś powodu uznamy, że Twoje wydarzenie nie może zostać opublikowane na naszej stronie, możemy bez podania przyczyny nie zatwierdzić jego publikacji.

 

PROMOWANIE WYDARZEŃ

Każde dodane i zatwierdzone przez nas wydarzenie znajdzie się w kalendarium: http://mowianamiescie.pl/kalendarium.

Jeżeli chcesz, aby Twoje wydarzenie było lepiej widoczne możesz dokonać zapłaty za promowanie wydarzenia na stronie głównej, bądź za umieszczenie jej w dziale Polecane Imprezy.

W przypadku patronatu, rozdawania zaproszeń, emisji banera – prosimy o kontakt mailowy event@mowianamiescie.pl

 

PATRONAT:

Wydarzenia objęte przez nas patronatem (logo na plakacie, zaproszenia) będą znajdowały się na stronie głównej. W przypadku gdy nie patronujemy wydarzenia, a organizator przekazuje pulę zaproszeń do rozdania, wydarzenia będą umieszczanie w dziale Polecane Imprezy w Kalendarium.

Zastrzegamy sobie prawo do odmowy objęcia patronatem wydarzeń, bez podania przyczyny.

W przypadku patronatu wymagamy odpowiednio wyeksponowanego logo Mowianamiescie ma plakacie i ulotkach promocyjnych, wpisu do patronów, dwóch akredytacji (foto i zwykłej). Pula zaproszeń do rozdania przez nas w konkursie to minimum 4 podwójne zaproszenia bądź 6 pojedynczych zaproszeń.

Istnieje również możliwość wykupienia emisji banera / reklamy w naszym serwisie – prosimy o kontakt mailowy: event@mowianamiescie.pl