Po ogromnym sukcesie zeszłorocznej premiery w Warszawie, na specjalne zaproszenie Monster Energy powrócą do Polski Eiki HelgasonHalldór HelgasonKevin Backstrom i Tor Lundström. W tym roku w rozszerzonym składzie, ponieważ dołączą do nich także Sage Kotsenburg oraz Sebbe De Buck! Polska premiera trzech filmów snowboardowych - "Island Born", "Dayumm!" i "BYND x MDLS: Vacation Forever" z udziałem występujących w nich riderów odbędzie się w KIJÓW.CENTRUM (dawne kino Kijów) w Krakowie w środę 19 października o 20:30.

"Island Born" - witajcie w świecie Eikiego Helgasona! Pochodzący z Islandii rider, który pojawił się już na niezliczonej ilości okładek magazynów snowboardowych i nagrał dziesiątki editów video, odsłania kulisy swojego życia i kariery. Eiki oraz Stan Leveille pokazują w filmie, jak wygląda dorastanie na Islandii oraz wpływ, jak Eiki wywiera na tamtejszą scenę snowboardową. W filmie nie brakuje też mocnych fragmentów z jazdy pokazujących klasyczny styl Eikiego w zapierającej dech w piersiach scenerii.

"Dayumm" to film w udziałem Halldora Helgasona i Sage'a Kotsenburga, w którym głównym wątkiem jest szukanie odpowiedzi na pytanie, czemu zaczęliśmy jeździć na snowboardzie. Jest to film o podróżowaniu dookoła świata z najlepszymi przyjaciółmi, motywowaniu siebie nawzajem do robienia tricków, które wydawały się wcześniej niemożliwe i czerpaniu z tego jak najwięcej radości. Od streetowych spotów po backcountry, w filmie pokazany jest pełen zakres i kreatywność tricków w wykonaniu obu riderów. "Dayumm" zostało nagrane w Japonii, Minnesocie, Austrii, Włoszech, na Islandii oraz w Norwegii, a w filmie występuję także Max Warbington, Teddy Koo, Nils Mindnich, Jesse Paul, Benny Milam, Sven Thorgren, Jake Olson Elm i Eiki Helgason.

"Vacation Forever" - ekipa BYND x MDLS powraca ze swoim drugim filmem! Kevin Backstrom, Tor Lundstrom, Max Buri, Sebbe De Buck, Ulrik Badertscher i David Djite spędzili sezon 15/16 nagrywając materiały w Japonii, Szwajcarii, Austrii, Chile, Francji i USA. W "Vacation Forever" zobaczycie grube tricki w backcountry, jazdę w puchu, sekcje na parku z ziomami oraz konkretną dawkę melanżu, czyli wszystko to, czego możecie się spodziewać od słynnej ekipy.

Bilety w cenie 15 zł 

Partnerzy pokazu: KIJÓW.CENTRUM (dawne kino Kijów)Park PiratesGoProSUPERSKLEPZero GravityFreestyle.plShred For Life

Przed pokazem będziecie mieli okazję wygrać w konkursach:
- Czek na darmowy wyjazd na Season Premiere do Vars od Zero Gravity (http://zerogravity.pl/wyjazdy/season-premiere-2/)
- Zestawy gadżetów od GoPro 
- Zestawy gadzetów od Monster Energy!

Kraków Movie Tour Stop / Byndxmdls, Dayumm!, Island Born