W związku z bardzo dużym zainteresowaniem oraz w odpowiedzi na prośbę widzów mamy przyjemność poinformować, iż wystawa Van Gogh Alive zostanie przedłużona do 8 stycznia 2017 roku. Serdecznie zapraszamy wszystkich którzy nie mieli jeszcze szansy zapoznać się z dziełami mistrza Vincenta Van Gogha w zupełnie nowej innowacyjnej formie.

Zapraszamy do nowego Centrum Wystawienniczego w Zabytkowym Dworcu Głównym w Krakowie. Angażująca zmysły wystawa, w niczym nie przypomina tradycyjnych muzealnych instalacji - doświadczycie sztuki inaczej! Każda powierzchnia – ściany, kolumny a nawet podłoga przemieniają się w pasjonującą opowieść o życiu i twórczości mistrza. Poruszająca gra świateł i kolorów, intensywna paleta barw, nietypowe pociągnięcia pędzla czy charakterystyczna faktura obrazów oglądane z bliska oraz towarzysząca, nastrojowa muzyka pozwolą lepiej docenić kunsztowny styl malarski Vincenta van Gogha.

Multimedialna wystawa Van Gogh Alive:

ogromny sukces w Warszawie - przez 3 miesiące ponad 100 tys. widzów
- ponad 3000 dzieł mistrza w jednym miejscu
- nowoczesna technologia SENSORY4™
jedyna w swoim rodzaju sensoryczna wystawa
nowatorska forma pozwalająca w ciekawy sposób odkrywać pasjonujący świat malarstwa Vincenta van Gogha.

Ekscytujący świat van Gogha zaciekawi zarówno tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z historią sztuki, jak i wytrawnych znawców twórczości malarza. 

Więcej informacji o wystawie na stronie www.vangoghalive.pl.

Bilety w cenie od 25 zł.