Od 24 do 26 listopada Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska zmieni się w tętniące muzyką i tańcem miejsce, a konkursy z nagrodami, pokazy i atrakcje sprawią, że będzie to niezapomniany weekend. Warto zarejestrować się już dziś!

Każdy, kto szuka pomysłów na weekendowy wyjazd z przyjaciółmi, zimowe szaleństwo w białym puchu czy rodzinny wyjazd na święta powinien zapisać w kalendarzu tę datę. Na Targach TT Warsaw można znaleźć niezliczone inspiracje i pomysły na bliższe lub dalsze wyjazdy. To obowiązkowe wydarzenie dla wszystkich miłośników podróży oraz osób, które lubią aktywnie spędzać czas. Lista planowanych atrakcji stale wydłuża się, będzie więc z czego wybierać. 

Sport, zabawa i relaks

Wyjątkową gratką dla fanów aktywnego wypoczynku będzie strefa The World Games 2017. Wizyta tam to okazja do poznania ciekawych dyscyplin nieolimpijskich, wzięcia udziału w warsztatach sportowych, miniturniejach czy konkursach. To także szansa, by porozmawiać ze sportowcami. Dzięki specjalnym goglom każdy chętny przeniesie się w wirtualną rzeczywistość i poczuje atmosferę rozgrywek futbolu amerykańskiego, sportowej wspinaczki, sportów wodnych i powietrznych, a także sztuk walki.   

Setki polskich i zagranicznych wystawców jak co roku zachęcać będą do skorzystania z ciekawej oferty. Biura podróży, hotele, szlaki turystyczne, organizatorzy turystyki aktywnej - to tylko część z nich. Będą się także promować kraje, regiony, miasta i gminy. Aby przyciągnąć uwagę gości, wielu zapowiada konkursy z wartościowymi nagrodami. 

Warto też odwiedzić multimedialną strefę turystyczną „Odkryj Polskę!”. Po spacerze wśród stoisk z pewnością popularnością będzie się cieszyć specjalnie zaaranżowane kino, w którym wygodne leżaki zastąpią tradycyjne siedzenia. Odpoczynek umilą filmy promujące piękne polskie zakątki. Nie zabraknie też innych atrakcji - interaktywne stoły oraz infokioski zapewnią zabawę i gimnastykę dla umysłu. Będzie można sprawdzić się w grach, quizach i puzzlach.   

Opowieści ze wszystkich stron świata

Wspaniałe wydarzenie, jakim są Targi TT Warsaw, nie mogłoby się odbyć bez spotkań z podróżnikami. Bliskie i dalekie zakątki widziane oczami osób, które poświęciły swoje życie podróżom pozwala przenieść się wraz z nimi w egzotyczne miejsca, wysokie góry, między dzikie plemiona czy do sąsiednich krajów. Monika Witkowska opowie o zdobywaniu najwyższego szczytu Ziemi, Mount Everest, a podróżnik, fotograf i autor książki „Może (morze) wróci”, Bartek Sabela, podzieli się historią znikającego jeziora Aralskiego w Uzbekistanie. Natomiast Robert Robb Maciąg zabierze słuchaczy do Indii, a dla dzieci poprowadzi niesamowite warsztaty tybetańskie. Spotkanie z podróżnikiem Arkadym R. Fiedlerem, synem wielkiego pisarza, będzie poświęcone m.in. ekspedycjom do Amazonii. Poza tym warto będzie wysłuchać historii innych globtroterów o zwiedzaniu Azji autostopem, wojażach po Ameryce Środkowej, a także wrażeń z wizyty w Czarnobylu. 

Informacje praktyczne

Targi TT Warsaw odbędą się w dniach 24-26 listopada w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Rejestracji online można dokonać do 22 listopada. Pierwszy dzień przewidziany jest dla branżowych odwiedzających, kolejne dwa dni również dla szerokiej publiczności. Więcej informacji oraz formularz rejestracyjny znajduje się na stronie www.ttwarsaw.pl.