„Król snowboardu powraca”!

Połączenie geniuszu Travisa Rice’a i możliwości produkcyjnych Red Bull Media House zaowocowało dziełem, które zachwyci nie tylko fanów snowboardu. Obłędne krajobrazy, zaangażowanie wspaniałych zawodników ze światowej czołówki (oprócz Travisa Rice’a wystąpili: Mark Landvik, Cam Fitzpatrick, Shin Biyajima, Mikkel Bang, Pat Moore, Eric Jackson, Bode Merrill i Bryan Iguchi) i wręcz kosmiczne techniki realizacyjne sprawiają, że otrzymujemy widowisko, które można porównać jedynie z największymi hollywoodzkimi superprodukcjami.

Travis Rice i jego ekipa tak jak w przypadku „That’s It, That’s All” i „The Art of Flight” podnosi poprzeczkę na kolejne lata dla filmów ekstremalnych. Jeżeli ktoś zna już dokonania Travisa tego filmu nie trzeba mu specjalnie reklamować, a jeżeli ktoś wybiera się na jego film po raz pierwszy niech przygotuje się na naszpikowaną adrenaliną największą przygodę jaką można przeżyć za pośrednictwem dużego ekranu.

Terminy pokazów:

21 listopada (poniedziałek), g. 20:00 – Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kraków, Łódź (Silver Screen), Poznań 51, Szczecin, Warszawa Ursynów, Warszawa Targówek, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Arkady, Wrocław Pasaż oraz Zabrze.

Ceny biletów
Uwaga! Na pokazy w listopadzie obowiązują nowe, niższe ceny biletów:
• Normalny – 32 zł
• Ulgowy – 28 zł
• Facebook – 28 zł (z kuponem Facebook z aplikacji kuponowej Multikino Polska: http://bit.ly/MK-kupony, tylko w kasie kina)

Bilety już w sprzedaży w kasach kin oraz na: www.multikino.pl 

Produkcja: Austria, 2016
Zdjęcia zrealizowane w Polinezji Francuskiej, Japonii, Rosji i USA
czas trwania: 90 min.
Producent: Red Bull Media House
Reżyseria: Jon Klaczkiewicz i Curt Morgan
Muzyka: Kishi Bashi
Technologia: film zrealizowany w 4K. Film z polskimi napisami!