Ulice miast mienią się już lampkami świątecznych dekoracji, w centrach handlowych widać przystrojone choinki, a sklepy kuszą świątecznymi promocjami i pomysłami na prezenty. Za chwilkę Mikołajki, a  po nich przyjdzie czas na Święta Bożego Narodzenia. Ale zaraz! Przecież przed Wigilią koniecznie trzeba zaliczyć Firmowego śledzika!

Wszakże w ciągu całego roku nie ma lepszego czasu na pracowniczą imprezkę integracyjną. Trzeba trochę się napić, wyluzować… ale bez większych szaleństw, prawda?

Firmowa impreza gwiazdkowa zwana popularnie „śledzikiem” to nieodłączna część miejskiego rytuału bożonarodzeniowego. Nierzadko dzieją się tam rzeczy, na których widok święty Mikołaj posiwiałby do reszty. Niejeden po takiej imprezie obudził się w miejscu przypominającym stajenkę, niejedna po 9 miesiącach próbowała sobie przypomnieć jak doszło do tego „niepokalanego poczęcia”. Zobaczcie co się stanie, gdy niezapowiedziana firmowa impreza świąteczna wymknie się spod kontroli, śledzik pójdzie na dno, klękające bydlęta przemówią ludzkim głosem, a pracownicy pewnej szanowanej firmy tak przegną choinkę, że igły będą sobie wyjmować z różnych części ciała, aż do Wielkanocy.

Moc truchleje w kinie!

FIRMOWA GWIAZDKA

(Office Christmas Party) 

PREMIERA: 9 GRUDNIA 2016

 

 

Mamy dla Was 5 podwójnych zaproszeń na film :) Pokaz filmu odbędzie się w kinie Atlantic 7 grudnia o godzinie 20.30.

Chcesz je zgarnąć? Wymień 3 aktorów, którzy zagrali w filmie.

Na odpowiedzi czekamy dziś do końca dnia.

Zwycięzcy otrzymają wiadomość od redakcji MNM mailem. 

* wymagane pola

Odpowiedź na pytanie konkursowe *

Twój aktalny adres email *

Imię

Nazwisko

Data urodzenia (musisz mieć skończone 18 lat)

/ / ( dd / mm / yyyy )

Aby wziąć udział w konkursie: *

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach handlowych i marketingowych przez Grupa MNM oraz przez podmioty trzecie, będące partnerami firmy.