Reżyser wizjonerskiego „Sierocińca” i zapierającego dech w piersi „Niemożliwego” przedstawia opowieść o chłopcu, który szukając ratunku dla ukochanej mamy wkracza do świata, którego istnienia nawet nie podejrzewamy.

Ekranizacja bestsellerowej powieści Patricka Nessa p.t. „Siedem minut po północy”.

Niewielu jest dorosłych, którzy mieliby tyle odwagi co 10-letni bohater filmu. Chłopiec codziennie musi bronić się przed grupą starszych chłopaków, którzy prześladują go w szkole. Prawdziwy dramat jednak rozgrywa się w domu chłopca – samotnie wychowująca go matka przegrywa walkę z chorobą, a lekarze rozkładają ręce. W tej sytuacji zyskuje niezwykłego sprzymierzeńca – jest nim mroczna istota ze snów, która za pośrednictwem niezwykłych, magicznych opowieści wciąga chłopca w świat, gdzie znaleźć można odpowiedzi na najtrudniejsze pytania.

 

 

Z okazji premiery filmu mamy dla dwa prezenty: pakiety marzeń do spełnienia – pakiet Przygoda o wartości 199 zł i pakiet Adrenalina o wartości 299 zł od prezentmarzen.com oraz nagrody pocieszenia w postaci ksiązek i płyt DVD od Monolith Films

Aby zdobyć nagrody wypełnij formularz i odpowiedz na pytanie jak ma na imię 10-letni bohater filmu „Siedem minut po północy”.

Na odpowiedzi czekamy do 23 grudnia.

Zwycięzcy otrzymają wiadomość od redakcji MNM mailem w Wigilię. 

* wymagane pola

Odpowiedź na pytanie konkursowe *

Twój aktalny adres email *

Imię

Nazwisko

Data urodzenia (musisz mieć skończone 18 lat)

/ / ( dd / mm / yyyy )

Aby wziąć udział w konkursie: *

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach handlowych i marketingowych przez Grupa MNM oraz przez podmioty trzecie, będące partnerami firmy.