Falafel Bejrut

Jest przepyszny, niesamowicie syty i podawany na róznee sposoby – z warzywami, hummusem, w picie, na talerzu. Wszystko według Waszego uznania i preferencji. Ekipa z Falafel Bejrut do każdego dania dodaje dużo miłości, która sprawia, że wszystkie ich potrawy są wyjątkowe. Polecamy z całego wegańskiego serca!

 

Laflaf

Uwielbiamy Laflaf! A najbardziej lubimy ich lunche z pitą. Dobieramy do tego ukochaną zupę z soczewicy i popijamy lemoniadą. Czujemy się wtedy jak na wakacjach w krajach Orientu, nie ruszając się z miasta.

 

Mezze

Najczęściej przychodzimy tutaj na BOX Falafel. 10 sztuk naszych ulubionych kotlecików z pitą i sosami to idealny pomysł na lunch z przyjaciółką. Nam wystarcza jeden BOX na dwie, a Wam?

 

HummusBar

Co prawda jest to miejsce, które specjalizuje się w podawaniu hummusu z dodatkami, ale jednym z tych dodatków jest falafel. Lubimy go łączyć z hummusem właśnie w HummusBar, naszym zdaniem jest to idealny pomysł na sytą kolację. My byliśmy i polecamy. Nie zapomnijcie o deserze w postaci serka matok!

 

BeKeF

Nie jest to restauracja wegańska, natomiast serwuje pyszny falafel z pitą. Chrupiący i aromatyczny kotlecik jest wart pojechania na Hożą 40. Co ciekawe, BeKeF jest restauracją koszerną, a w piątki zamyka się o 15:00, ponieważ właściciel przestrzega zasad szabatu. Intrygujące prawda?

 

 

Tekst: Paulina Dufek