Ekranizacja światowego bestsellera (ponad 20 milionów sprzedanych egzemplarzy), który stał się literacką sensacją w kilkudziesięciu krajach świata, także w Polsce.

Mack jest szczęśliwym mężem i ojcem trojga wspaniałych dzieci. Pewnego dnia jego rodzinę dotyka tragedia. Najmłodsza córka Missy zostaje porwana. Wszelkie dowody wskazują na morderstwo, choć ciała nie udaje się odnaleźć. Mack popada w coraz głębszą rozpacz, która powoli oddziela go od świata i rodziny. Kilka lat po tragedii otrzymuje tajemniczy list z zaproszeniem do leśnej chaty, w której rozegrał się dramat Missy. List wydaje się pochodzić od samego Boga. Pełen wątpliwości i obaw Mack decyduje się na spotkanie z nieznanym, które okaże się być niezwykłym doświadczeniem pozwalającym zrozumieć sens rodzinnej tragedii i zupełnie inaczej spojrzeć na życie i świat.

Z okazji premiery mamy dla Was 5 podwójnych biletów do kina :)

Chcesz zobaczyć film 9 marca o godzinie 20:30 w warszawskim kinie Atlantic? Wystarczy, że napiszesz nam kogo chcesz zabrać na ten magiczny film. Masz czas dziś do końca dnia.

Zgłoszenia wysyłajcie mailowo na: redakcja@mowianamiescie.pl 

Zwycięzców poinformujemy mailowo. Powodzenia!