Nowy rok to nowe możliwości i czas zmian. Wraz z postanowieniami przybywa obowiązków i spotkań, pojawia się chęć lepszego zarządzania swoim czasem i planowania finansów - wtedy z pomocą przychodzą kalendarze i planery.

Przeszukaliśmy polski Instagram i sklepy papiernicze (stacjonarne i online), aby wybrać te najbardziej praktyczne, designerskie i unikatowe. Tym samym z wielką przyjemnością dzielimy się z Tobą naszą opinią i nowymi zdobyczami.

Cloud Calendar od Studio of Basic Design

Kalendarz dla minimalistów. Piękny w swojej prostocie, biały kalendarz wykonany w najwyższej jakości  spodoba się każdemu sympatykowi dobrego designu. Co więcej, jest całkowicie ekologiczny, gdyż do jego produkcji wykorzystano włókna celulozowe. Zawiera podział na plany roczne, miesięczne i te w bieżącym tygodniu. Zakochaliśmy się w nim od pierwszego wejrzenia!

Znajdziesz go TUTAJ

 

Kalendarz Kolorowanka od Hajde

Jeśli Twój notes jest pełen szkiców wychodzących poza wszystkie  marginesy, to ten kalendarz jest w sam raz dla takich artystycznych dusz jak Ty. Kalendarz z kolorowankami (w tym okładka!) przeznaczony jest dla osób kreatywnych. Mandale, etniczne symbole i inne autorskie ilustracje wpasowują się idealnie w najnowsze trendy. Kupujcie, planujcie, kolorujcie i dzielcie się efektami z Hajde!

Znajdziesz go TUTAJ

 

Plan & Flow

Plan&Flow to połączenie książki w formie poradnika z planerem. Znajdziesz w nim praktyczne rady jak zarządzać czasem, wskazówki dotyczące organizacji finansów, a także jak zachować we wszystkim równowagę. Ze zdobytą wiedza będziesz mógł w pełni wykorzystać swój nowy planer, w którym jest nawet tracking wyznaczonych sobie celów. To doskonała propozycja zarówno dla tych, którzy chcą doskonalić swoje dotychczasowe metody planowania oraz początkujących w temacie. Nie pozostaje nic innego jak kupić i planować, bo nie ma nic lepszego niż odhaczanie wyznaczonych wcześniej celów!

Znajdziesz go TUTAJ

 

MaMy Kalendarz

MaMy Kalendarz wychodzi poza wszelkie schematy ze swoim projektem oferując wiszący kalendarz-planer połączony z planerem książkowym. Teoretycznie możesz je mieć osobno, ale razem tworzą całość. Teraz możesz planować nie tylko w domu, w pracy, ale gdzie chcesz i co najważniejsze z całą rodziną. Wciągnij ich w to i planujcie razem wspólny czas. Dzięki tabelom i kolorowym naklejkom dołączonym do wiszącego kalendarza, każdy będzie pamiętał o swoich codziennych obowiązkach i zajęciach, a długopis (który masz w każdym produkcie od MaMy Kalendarz) pozwoli zapisać zbliżające się wydarzenia jak wizyta u lekarza czy wywiadówka. Dzieci same mogą dopisywać informacje o swoich sprawdzianach lub wyjściach klasowych. Dobrze zorganizowana mama to szczęśliwa rodzina!

Znajdziesz go TUTAJ

 

Planer Rebel’s Agenda

Jeżeli jesteś przedsiębiorczy i prowadzisz własną działalność to absolutny must have dla Ciebie! Wysokiej jakości produkt pomoże w planowaniu spotkań, wyznaczaniu celów (rocznych, miesięcznych tygodniowych - jakie tylko chcesz!), kontrolowaniu finansów - to wszystko będzie w jednym miejscu przejrzyście zorganizowane. To nie jest zwykły notes - zawiera cenne rady i wskazówki w prowadzeniu biznesu. Social media to potężne narzędzie, którym na pewno się posługujesz, teraz będziesz mógł zapisywać przyszłe działania czy pomysły na bloga, a nawet planować wprowadzenie nowego produktu. Dzięki specjalnie zaprojektowanym stronom korzystanie można rozpocząć w dowolnym momencie uzupełniając dany miesiąc, dzień czy nazwę dnia tygodnia. Czego chcieć więcej?

Znajdziesz go TUTAJ

 

Organizer Design Your Life

Mówi się, że każdy cel można osiągnąć małymi kroczkami, ale najtrudniej zacząć - nie z tym organizerem. Nie trzeba zaczynać od nowego roku, kwartału, miesiąca, czy tygodnia, kup i zacznij teraz, a cel przyjdzie znacznie szybciej. Uniwersalny design na pewno przypadnie do gustu nawet najwybredniejszym użytkownikom. Solidny notes z twardą oprawą w formie kołonotatnika, zamykany na magnes pozwoli przenieść na papier plany, marzenia, wyznaczyć cele, a nawet motto danego tygodnia.

Znajdziesz go TUTAJ