Talaria Resort & Spa położona jest w Trojanowie 93 km od Warszawy, 78 km od Lublina.To magiczne miejsce otoczone stawami i zielenią 25 hektarowego parku, XIX- wieczny pałac w Trojanowie stanowi centrum kompleksu. Pozostawiony przez lata bez opieki, dziś otrzymał nowe życie, którego główną inspiracją stały się KOBIETY. To nie znaczy, że drzwi zostały zamknięte zupełnie dla mężczyzn. Oni również mają tutaj dostęp, ale wyłącznie w tygodniu. 

hotel Talaria Spa

W okolicy Trojanów są 3 stawy, gdzie można spokojnie pomyśleć, poleżakować, popływać łódką lub rowerem wodnym połowić ryby i odkryć, że to z pozoru nudne zajęcie może być ciekawą odskocznią od stresu codzienności. Rybaczówka to miejsce biesiadne z piecem chlebowym idealne na letni lunch grillowy lub wieczór przy ognisku. Letnia altana nad stawem to idealne miejsce na kameralny koncert, poranny fitness czy też elegancki gabinet masażu na świeżym powietrzu. Nasza Bania to zewnętrzna słowiańska sauna z sensami dla hartu ducha i ciała, z dróżką refleksoterapii oraz 4 km dróżek do biegania i nordic walking.

Talaria spa

Dodatkowo w ofercie hotelu znajdziecie szereg rozmaitych, cyklicznych wydarzeń, w tym: warsztaty rozwojowe i artystyczne oraz liczne atrakcje, które pozwolą każdej z Pań odkryć siebie na nowo.

hotel Talaria SPA

Pierwsze wzmianki o Trojanowie pochodzą już z XV-go wieku - a jako pierwszy właściciel majątku wspominany jest Mikołaj Powała z Taczowa - postać znana z powieści "Krzyżacy" Henryka Sienkiewicza. Sądzi się, że otrzymał on miejscowość w darze za męstwo wykazane podczas bitwy pod Grunwaldem i Koronowem. Z biegiem lat majątek wiele razy zmieniał właścicieli. Obecny Pałac został wyremontowany w 1868 r. na zlecenie rodziny Ordęgów, jak donoszą źródła, według projektu architekta Bolesława Podczaszyńskiego. Wtedy też został nadany mu wygląd włoskiej willi.

Talaria Resort & SPA to 34 komfortowe pokoje w Pałacu i Pawilonie Parkowym o niepowtarzalnym wystroju, dwie restauracje, wyjątkowa strefa wellness & strefa SPA, fitness, herbaciarnia, oranżeria, lobby &cocktail bar, biblioteka oraz rozległy teren zieleni parkowej ze stawami.

talaria spa

„TALARIA” nawiązuje do starogreckigo określenia „skrzydlatych sandałów” – symbolu boga – posłańca – Hermesa. „TALARIAE” były synonimem komfortu i wygody oraz lekkości w chodzeniu po pełnych „wybojów” drogach i ścieżkach życia.

hotel Talaria Spa

hotel Talaria spa

Świat pokoi i apartamentów to świat przyjemności i relaksu, pozostawi niezapomniane wrażenie dzięki olśniewającym widokom i tematycznym, niepowtarzalnym wnętrzom, dla wystroju których inspiracją stały się zainteresowania, osiągnięcia i sylwetki znanych kobiet. Nie zapomnieli także o kobiecych potrzebach planując duże lustra czy też dobierając wysokiej jakości kosmetyki do pokoi.

talaria spa

Latem słychać tutaj szum traw, szelest liści, śpiew ptaków, rozmowy świerszcza ze szczupakiem a przy dobrej pogodzie nawet własne marzenia.

Niezależnie od tego, czy chcecie poczuć znów smak domowego soku z malin, czy delektować się Dom Perignon - w Talaria Resort & SPA to Wy, KOBIETY, jesteście zawsze dla nas najważniejsze i Wasze lepsze samopoczucie stawiamy na pierwszym miejscu :)

Zobacz więcej TUTAJ