Ten weekend w Warszawie będzie niezwykle bogaty w wydarzenia. Nowości kinowe, teatralne, dzień babci i dziadka, a także otwarcie wielkiego kompleksu Noce i Dnie. Jako smakosze i miłośnicy dobrego jedzenia informacja o otwarciu Nocy i Dni ucieszyła nas tak samo jak informacja o ekranizacji Sztuki Kochania. A na dodatek zadzwonił do nas Mike z Falafel Bejrut z zaproszeniem na premierę zielonego hummusu (tak, zielonego!), który przyrządzi specjalnie z okazji otwarcia kompleksu przy Burakowskiej 14. Jak sam powiedział, będzie to witaminowa bomba bo hummus składa się z brokułów i awokado. Dla każdego kto jest na diecie (z postanowieniami albo i bez), kto chce zdrowo się odżywiać, lubi dobrze zjeść, a także dla wegan i wegetarian, mięsożerców, miłośników hummusu, stęsknionych lata i korzystania z uroków miasta – ten weekend jest dla Was!

To nie koniec niespodzianek od Falafel Bejrut. Jeśli w ten weekend zabierzecie babcię lub dziadka (sobota lub niedziela) do restauracji przy Nowolipki 15 i kupicie zestaw/hummus/kanapkę to babcia lub dziadek dostają kanapkę gratis, oczywiście z okazji ich święta.

A teraz najważniejsze pytanie – gdzie i z kim się widzimy? Redakcja zamierza sobotni wieczór spędzić pałaszując zielony hummus, a w niedzielę zabrać dziadka na obiad i spacer po Muranowie.