4 lutego będzie świętem siatkówki. ONICO AZS Politechnika Warszawska tego dnia w hali COS Torwar zmierzy się z PGE Skrą Bełchatów.

Mecze warszawskiej drużyny z ekipą z Bełchatowa od zawsze cieszą się ogromnym zainteresowaniem kibiców. Nie inaczej jest tym razem. Już kilka tygodni przed wydarzeniem bilety na najbardziej atrakcyjne dla fanów miejsca zostały wyprzedane.

Do stolicy na pojedynek z Inżynierami przyjadą największe gwiazdy polskiej (i nie tylko) siatkówki. Kibice na Łazienkowskiej zobaczą w akcji m.in. Karola Kłosa, Mariusza Wlazłego, Michała Winiarskiego, Bartosza Kurka, Nicolása Uriarte i Srećko Lisinaca. Bełchatowianie mają w składzie także dwóch młodych i zdolnych przyjmujących - Artura Szalpuka, Bartosza Bednorza oraz utalentowanego libero - Kacpra Piechockiego.

Pamiętajcie, że i na tym spotkaniu któryś z kibiców wyjedzie z hali COS Torwar nową Toyotą Aygo. To efekt akcji, którą stołeczny klub przygotował ze swoimi sponsorami - Toyota Okęcie i Komodo Energy Drink.

Skład ONICO AZS Politechniki Warszawskiej: Paweł Zagumny, Jan Firlej, Michał Filip, Paweł Mikołajczak, Guillaume Samica, Bartosz Kwolek, Paweł Halaba, Łukasz Łapszyński, Andrzej Wrona, Jakub Kowalczyk, Waldemar Świrydowicz, Przemysław Smoliński, Maciej Olenderek, Jędrzej Gruszczyński.

Skład PGE Skry Bełchatów: Nicolás Uriarte, Marcin Janusz, Mariusz Wlazły, Bartosz Kurek, Michał Winiarski, Nikołaj Penczew, Artur Szalpuk, Bartosz Bednorz, Karol Kłos, Srećko Lisinac, Jurij Gladyr, Mariusz Marcyniak, Robert Milczarek, Kacper Piechocki.

A my znowu mamy dla Was bilety! Napiszcie nam kogo i dlaczego wzięlibyście na sobotni mecz. Najlepszą odpowiedź nagrodzimy podwójnym biletem na mecz. Konkurs trwa do 3 lutego do godz. 10:00. Powodzenia!

Zwycięzcy otrzymają wiadomość od redakcji MNM mailem. 

* wymagane pola

Odpowiedź na pytanie konkursowe *

Twój aktalny adres email *

Imię

Nazwisko

Data urodzenia (musisz mieć skończone 18 lat)

/ / ( dd / mm / yyyy )

Aby wziąć udział w konkursie: *

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach handlowych i marketingowych przez Grupa MNM oraz przez podmioty trzecie, będące partnerami firmy.