Mówi się, że polskie kobiety są niezwykle przedsiębiorcze. Prowadzą własne firmy, dzięki którym rozwijają siebie – a przede wszystkim są dzięki temu szczęśliwe. To właśnie dla nich – młodych i  przedsiębiorczych, managerek w korporacjach, pasjonatek branży HR,  albo po prostu przyszłych właścicielek firm stworzono konferencję HR na szpilkach.

HR na szpilkach to cykl wydarzeń skierowany specjalnie dla kobiet biznesu. Jest przeznaczony głównie dla kobiet (choć mężczyźni są również mile widziani), które chcą rozwijać swoją wiedzę, a także nabyć nowych umiejętności w obszarze HR i zarządzania personelem. 

Chyba każda osoba, która kiedykolwiek zarządzała personelem wie, jakie to trudne. Zaczynając od znalezienia i zatrudnienia dobrego pracownika, po potrzebną do tego dokumentację, poprzez grafiki, odpowiednią komunikację i rozwój pracownika, a także firmy. Warto korzystać z takich wydarzeń jak szkolenia czy konferencje, ponieważ to dzięki nim doszkalamy siebie i naszych pracowników, a to wszystko pracuje na wspólny sukces firmy.

W konferencji zostaną poruszone tematy dotyczące rekrutacji za pomocą social media, zostaną przedstawione inspiracje dotyczące wizerunku nowoczesnego rekrutera, porady jak budować i organizować strukturę firmy z uwzględnieniem Millenialsów (tego nie możemy się doczekać!), a także wiele innych.

Poniżej przedstawiamy tematykę wykładów:

I dzień:

1. "Rekrutacja  2.0  -  nowoczesna  rekrutacja  w  social media” Prelegent:  Krystian Dryniak

2.  Mentoring w szpilkach, a może w krawacie...” Prelegentka: Alicja Gotowczyc – Forum Mentorów

3. „Różnorodność  pokoleniowa  w  organizacji  -  jak zarządzać, motywować i rekrutować ze szczególnym uwzględnieniem Millenialsów i Zetek” Prelegentka: Maja Gojtowska 

4. „Skuteczne budowanie zaangażowania – czyli jak badać i zarządzać motywacją pracowników” Prelegentka: Katarzyna Janas

5. „Wizerunek nowoczesnego rekrutera” Prelegentki: Katarzyna Krajewska-Turyczyn, Katarzyna Kobiela

6. „Praca czy sztuka? - o nowych strategiach znajdowania rozwiązań przez firmy” Prelegenci:  Magdalena Fedor, Karol Zamojski

 

II dzień:

1. "Marka osobista rekrutera – definicja i podstawowe informacje"

2. "Zasada golden circle w tworzeniu marki osobistej rekrutera"

3. "Strategia tworzenia marki osobistej. Zasada 6 kroków: analiza sytuacji wyjściowej, cele, odbiorcy, przekazy, taktyka, monitoring"

4. "Przygotowanie planu własnej strategii marki osobistej uczestników oraz jego analiza"

 

Organizatorem konferencji jest Grupa Most Wanted!

A do tego wszystkiego mamy dla Was niespodziankę od wydawnictwa Rebis! Ogłaszamy konkurs, w którym do wygrania są książki „Sztuka zwycięstwa. Wspomnienia twórcy NIKE”. Wystarczy, że napiszecie nam dlaczego warto korzystać z takich wydarzeń jak szkolenia czy konferencje. Dwie najlepsze odpowiedzi nagrodzimy. Konkurs trwa do 7.02.2017 r. Powodzenia!

* wymagane pola

Odpowiedź na pytanie konkursowe *

Twój aktalny adres email *

Imię

Nazwisko

Data urodzenia (musisz mieć skończone 18 lat)

/ / ( dd / mm / yyyy )

Aby wziąć udział w konkursie: *
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach handlowych i marketingowych przez Grupa MNM oraz przez podmioty trzecie, będące partnerami firmy.