Na dobry początek - Nowy Rok to jeszcze więcej dobrej muzyki!
Między innymi, zespół, który ma szansę stać się prawdziwym odkryciem 2016 roku - SOXSO!
 

 


Zespół planuje wydanie debiutanckiego albumu w drugiej połowie 2016 roku. W produkcję materiału zaangażował się m.in. Kuba Sojka.

 

Wyjście przez sklep z pamiątkami, reż. Banksy
Pokaz filmu towarzyszący wystawie Wojciecha Wilczyka: (nie)widzialne

Kiedy: 4 stycznia 2016, g. 19:00
Gdzie: Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN
Wejście: freeBanksy, człowiek-legenda, pilnie strzegący swojej tożsamości artysta, twórca między innymi słynnych murali po palestyńskiej stronie izraelskiego muru, kręci zaskakujący autoportret twórców street artu. Pokazuje, w jaki sposób anektowana nielegalnie przestrzeń miejska służy nie tylko hejterskiej, ale także zaangażowanej społecznie artystycznej wypowiedzi o znacznym potencjale rewolucyjnym.


Biegam bo lubię nocą (Warszawa Kopernik)
Sport w grupie dla początkujących i tych zaawansowanych też.

Kiedy: 4 stycznia 2016, g. 20:00
Gdzie: start: Pomnik Mikołaja Kopernika
Wejście: freeBrakuje motywacji w rozpoczęciu postanowień noworocznych? W grupie raźniej! Dołącz do grupy biegaczy, którym nie straszne mrozy. Boisz się, że nie dasz rady? Spokojnie, to tylko 5 kilometrów. Ubieraj się na cebulkę i leć uwalniać endorfiny!


Inauguracja 5 sezonu Funk&Jazz Jam Session w Klubie Harenda


Kiedy: 4 stycznia 2016, g. 20:30
Gdzie: Klub Harenda
Wejście: 10 zł
 Wszyscy wokaliści, instrumentaliści i sympatycy dobrej zabawy mogą liczyć na ciekawe muzyczne wrażenia w Klubie Harenda, w którym dziś odbędzie rozpoczynajace cykl jam session spotkanie muzycznie ratujące Twój poniedziałek.


Co modna pani wiedzieć powinna? - spektakl w Klubie Komediowym


Kiedy
: 4 stycznia 2016, g. 19:00
Gdzie: Klub Komediowy
Wejście: 20 złCo by robiła kobieta, gdyby musiała robić WSZYSTKO, co jej każą, czego wymaga od niej moda, społeczeństwo, gazety, firmy kosmetyczne? Tytułowa Modna Pani, żeby to wszystko zrobić, musi wstać o 4. Albo w ogóle lepiej nie spać.
“Co modna pani wiedzieć powinna” to monodram autorstwa Joanny Pawluśkiewicz w reżyserii Agaty Puszcz. W rolę kobiety starającej się przyswoić wszystkie dobre rady, powinności i obowiązki nakładane na nią przez popkulturę i rzeczywistość wciela się Katarzyna Kołeczek.