Film Lasse Hallstroma, trzykrotnie nominowanego do Oscara, twórcy takich przebojów jak „Podróż na sto stóp”, „Co gryzie Gilberta Grape’a”, „Wciąż ją kocham”, „Czekolada”. 

Już w lutym polscy widzowie poznają niezwykłą historię czworonoga Baileya w filmie dla całej rodziny „Był sobie pies”. W jego rolę dubbingowo wcieli się Marcin Dorociński.

 

 

Najlepszym przyjacielem człowieka jest pies, to fakt. A kto jest najlepszym przyjacielem psa? Bailey, czworonożny bohater tej opowieści nie ma wątpliwości: jego psie życie ma sens tylko u boku pewnego chłopca o imieniu Ethan. Gdy obaj są szczeniakami, wszystko sprowadza się do zabawy. Gdy dorastają, Ethan zamiast za piłką ugania się za dziewczynami, czasem wdaje się w bójkę – wtedy trzeba gryźć wroga w kostkę, a gdy zbije szybę sąsiadów, ktoś musi wziąć winę na siebie. Bailey jest więc szczęśliwy, bo jak każdy pies chce czuć się w życiu potrzebny. Nadchodzi jednak moment, w którym drogi przyjaciół się rozchodzą, a życie Ethana przestaje rozpieszczać. Wtedy Bailey musi wykazać się nad-psią siłą, by odnaleźć przyjaciela i podać mu pomocną łapę.

PREMIERA: 17.02.2017 z tej okazji razem z fimą TRIXIE nagrodzimy jedną osobę paką gadżetów dla psiaka. Wystarczy, że opiszecie nam niecodzienną historię, którą przeżyliście ze swoim psem. Wygrywa najbardziej kreatywna (naszym zdaniem) odpowiedź. Macie czas do 17.02.2017 godz. 10:00.

Zgłoszenia wysyłajcie mailowo na: redakcja@mowianamiescie.pl