Falafel Bejrut

Nie jest tajemnicą, że jesteśmy wielkimi fanami tego miejsca. Frytki, pyszne falafelki, zestaw dla dwojga (który tak naprawdę jest dla trojga), to wszystko znajdziecie w jednym z naszych ulubionych gastronomicznych miejsc Muranowa. Przybywajcie, jedzcie, dzielcie się radością z przyjaciółmi w Falafel Bejrut!

ul. Nowolipki 15

 

Państwomiasto

To miejsce z magiczną atmosferą. Odbywają się tam liczne wydarzenia kulturalne, a nawet można wynająć osobną salę na zamknięte szkolenia czy warsztaty. Państwomiasto dysponuje sporą przestrzenią, którą umiejętnie dysponuje. Zaraz zaraz, ale co z jedzeniem? Śniadania, lunche, kawy, ciastka, mają tu wszystko. Bierzcie przyjaciół i odwiedzajcie Państwomiasto!

ul. Andersa 29

 

Wino&friends

To jedno z naszych ulubionych miejsc na Muranowie. W Wino&friends menu jest idealnie skomponowane z kartą win tak, aby można było dobrać do obiadu odpowiednie wino. Francuskie, Hiszpańskie, Włoskie i wiele innych znajdziecie przy Pokornej 2.

ul. Pokorna 2

 

Ćwierćfunciak

Nie znamy osób, które nie lubią burgerów. Te w Ćwierćfunciaku są prawdziwe – duże, smaczne, w pełni robione na miejscu. Dołóżcie do tego colesława i colę, a przepis na wspaniale spędzony czas z najbliższymi w pięknej okolicy Muranowa gwarantowany.

Ul. Andersa 30

 

Stół

Stół to miejsce, które wybieramy wtedy, kiedy chcemy zjeść dobre śniadanie. Kanapki, naleśniki, owsianka czy może jajecznica? Wybór jest naprawdę spory. A na końcu zjedźcie szarlotkę i popijcie pysznym koktajlem. Czy może być coś lepszego?

Ul. Nowolipki 17c

 

La Bomboniera

To na pewno nie jest miejsce dla osób, które są na diecie. Eklery, tiramisu, ciastka, tarty i cała lista pozostałych słodkości – to właśnie jest La Bomboniera. Na samo wspomnienie naszej ostatniej wizyty leci nam ślinka. A Wy, byliście już tam?

Al. Solidarności 82

 

Przystawki

Przystawki odwiedzamy wtedy, kiedy chcemy zjeść prawdziwy obiad. Gnochi, schabowy, zupy, kremy, żeberka i wiele innych przysmaków czeka w Przystawkach na Stawkach. Są idealne na zimową aurę, aby uzupełnić dzienną porcje składników odżywczych.

ul. Stawki 3