"Opowiemy Wam o naszej miesięcznej, samodzielnie zorganizowanej, wyprawie do Ameryki Południowej. O tym, jak przed dotarciem do dżungli aklimatyzowałyśmy się w kolorowej, egzotycznej Bogocie z ulicami pełnymi policji, świnek morskich i ludzi z całym swoim dobytkiem ciągniętym na wózku.

Pokażemy Wam uroki kolonialnego miasteczka ukrytego w Andach, gdzie można odpocząć od niebezpieczeństw stolicy Kolumbii. Zdradzimy, jak wyglądało spotkanie z dżunglą i jak spędziłyśmy noc w hamaku nad Laguną Jaguarów. Dowiecie się co można robić trzy dni na łodzi towarowej płynącej po wodach Amazonki. Zobaczycie różne oblicza Iquitos, miasta gdzie nie można dotrzeć drogą lądową.

Opowiemy, jak same zorganizowałyśmy wyprawę do Machu Picchu i innych miejsc pokazujących kulturę Inków. Powiemy Wam też, dlaczego po raz kolejny chętnie wróciłybyśmy do dżungli, ale już kolejny raz na pewno nie wsiądziemy do awionetki, żeby oglądać Linie Nazca. Całą nasza opowieść ubarwimy licznymi zdjęciami, które będzie można również obejrzeć na naszej stronie."

Zofia i Magda Nowaczyk

http://www.nowaczykfoto.pl/
 

To wszystko w najbliższą niedzielę w warszawskim Południku Zero o godzinie 19.00 :)