W ramach WOŚP możemy pomagać w bardzo różny sposób. Wrzucając pieniądze do puszek, przekazując darowiznę za pomocą przelewu, podarowac bitcoiny, tworząc wirtualne serduszko na oficjalnej stronie, grając w różne gry, a także licytując ciekawe przedmioty, bądź uczestnictwo w wydarzeniach. 

Pomysłów na pomoc jest naprawdę wiele. Wyróżniliśmy kilka aukcji, które ze względu na swoja oryginalność, szczególnie przykuły naszą uwagę. Orkiestrowy Chopper


Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy Aukcje Charytatywne

Fundacja WOŚP podpisała kontrakt z firmą Paul Jr. Designs na wykonanie motocyklu typu “chopper”.  Design motocykla zawiera elementy związane zarówno z Fundacją WOŚP, jak również z Przystankiem Woodstock i dedykowany jest przez firmę Paul Jr. Designs - Fundacji WOŚP. Między innymi w motocykl wkomponowane są monety poświęcone WOŚP, wyemitowane w styczniu 2012 roku przez Narodowy Bank Polski.
Orkiestrowy Chopper jest jedynym i niepowtarzalnym egzemplarzem wykonanym specjalnie na XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Licytacja dotyczy tylko i wyłącznie możliwości posiadania go i prezentowania przez okres 1 roku z wyłączeniem kolejnego finału, kiedy to motocykl będzie wystawiony przez fundację.


 Trening z piłkarzami Warty Poznań


Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy Aukcje Charytatywne 2016

Wylicytuj trening z piłkarzami Warty Poznań. Poznaj taktykę i sztuczki techniczne profesjonalistów. Wszystko to pod czujnym okiem Pani Prezes klubu, Izabelli Łukomskiej-Pyżalskiej. Ilu chętnych? :)


Party Bike 126p

 

A może zainteresuje Cię romantyczny przejazd Party Bike 126p? 
To pojazd typu riksza stworzony na podzespołach Fiata 126p oraz roweru. To nietypowe połączenie dało oryginalny wygląd, dzięki któremu przejażdżka jest niezapomnianym przeżyciem. Pojazd wyposażony jest w skórzane siedzenie co sprawia, iż jazda jest samą przyjemnością. Dodatkowo 126p Party Bike wyposażony jest w nagłośnienie, dzięki czemu możliwe jest podróżowanie w rytmie hitów. które sami sobie wybierzecie. Mało tego, imprezowa riksza posiada oświetlenie i gadżety imprezowe, co sprawia że wieczorem nie da się oderwać od niej wzroku. Zainteresowanych nie braknie.


 Dzień na planie "Strażaków" z Weroniką Rosati


Weronika rosati strażacy wośp Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy Aukcje Charytatywne 2016

Od dziecka marzysz o tym żeby zostać strażakiem? A może z wyczekiwaniem czekasz na sobotni wieczór by przekonać się jakie przygody spotkają bohaterów w kolejnym odcinku "Strażaków"? Jeśli jesteś jedną z tych osób Weronika Rosati ma dla Ciebie wspaniały prezent! Dołącz do licytacji i wygraj dzień na planie "Strażaków" oraz plakat z autografami obsady serialu! Nie czekaj, zacznij licytować już teraz!
 


 Całoroczny karnet dla 4 osób do Enerylandii 


Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy Aukcje Charytatywne 2016

Energylandia jest wyjątkowym miejscem, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Jest to potężny kompleks, w którym na ogromnej przestrzeni 26 hektarów znajduje się ponad 30 różnego rodzaju nowoczesnych i zaawansowanych urządzeń i atrakcji, poczynając od ekstremalnych, poprzez rodzinne, a kończąc na tych dla najmłodszych. Wszystkie one prezentowane są w tematycznych, stylizowanych dekoracjach i aranżacjach, zawartych w kompletnej audio-wizualnej scenografii przygotowanej specjalnie dla danego urządzenia.