Logan: Wolverine

Ostatni film z Hugh Jakcmanem i podsumowanie jego 17-letniej przygody z postacią Wolverine’a – aktor oficjalnie potwierdził, że tym obrazem żegna się z rolą popularnego Rosomaka. Nie pozostaje nic innego jak, sprawdzić, czy Jackman rzeczywiście godnie żegna się z fanami

PREMIERA 3 MARCA

 

T2: Trainspotting

21 lat – tyle Danny Boyle kazał czekać fanom Rentona i spółki na ponowne spotkanie bohaterów z Edynburga. Czy będzie równie szalenie i bezkompromisowo? Nie mamy co do tego wątpliwości!

PREMIERA 3 MARCA

 

Maria Skłodowska-Curie

Kolejna w tym roku filmowa biografia wybitnej Polki. Czy film Marie Noelle powtórzy sukces filmu o Michalinie Wisłockiej? Obyśmy się nie mylili, zwłaszcza, że w roli głównej zawsze fantastyczna Karolina Gruszka.

PREMIERA 3 MARCA    

 

Kong: Wyspa Czaszki

Następny film opowiadający o gigantycznej małpie żyjącej na jednej z odległych wysp, legendarnym King Kongu. Widzieliśmy zwiastun i wiemy jedno – efekty specjalne będą powalające! Ciekawostką jest fakt, że film o Kongu ma być jedną z części uniwersum, w którego skład wchodzi już Godzilla. Nie możemy się doczekać!

PREMIERA 10 MARCA

 

Piękna i Bestia

Po ‘Kopciuszku’ z 2015 roku, wytwórnia Walta Disneya po raz kolejny postanowiła zrealizować aktorską wersję jednej z najpopularniejszych bajek lat 90’. Film o pięknej księżniczce, Bestii i rodzącego się między nimi uczucia zapowiada się świetnie, a wieść niesie, że Disney nie planuje przestać, bowiem w poczekalni następne miejsce zajmuje już Mulan

PREMIERA 17 MARCA

 

Azyl

Długo kazano nam czekać na zekranizowanie niesamowitej historii państwa Żabińskich, opiekunów warszawskiego zoo, którzy narażając życie, bezinteresownie ratowali dziesiątki ludzi przed niemieckim okupantem. Szkoda, że nikt z rodzimych twórców nie zainteresował się historią wcześniej, ale wierzymy, że to będzie udana produkcja!

PREMIERA 24 MARCA